Už se neozval – pátá povídka od Tajemného autora

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Už se neozval – pátá povídka od Tajemného autora - titulní obrázek

Tajemného autora jsme vám poprvé představili (jak jen to u člověka či skupiny lidí s utajenou identitou vůbec lze) minulý rok v září. Od té doby pro vás napsal čtyři povídky, které jste si mohli u nás na e-shopu bezplatně stáhnout jako e-knihu. Ani měsíc leden nebude výjimkou a vy se opět můžete těšit na skvělé čtivo zdarma.

 

foto autora


Tajemný autor

Je to muž? Je to žena? Je to teenager, dospělák nebo se jeho či její věk blíží mílovými kroky ku stáří? A je to vůbec člověk? Identitu našeho tajemného autora či autorky jen tak neodhalíte, ale můžete zkusit hádat. Co na jeho jménu vlastně záleží? Důležité je, že pro vás každý měsíc napíše jednu povídku, kterou si pak na našem e-shopu můžete zdarma stáhnout jako e-knihu.

Nejnovější povídka zdarma

Už se neozval, tak se jmenuje páté dílko Tajemného autora. Zavede vás k Veronice, která si myslela, že se konečně dočká vztahu s velkým „V“. Tenhle chlap se přece choval jinak než všichni ostatní! Až na to, že už se neozval (jako všichni ostatní). Proč? Vždyť to mohlo být tak krásné… Nebo si to Veronika jen ve své hlavě vysnila? 

Znala to prázdno. Nezažívala ho poprvé, ale pokaždé ji překvapilo, jak může být samota ohlušující. Jako by cosi plíživě zaplňovalo prostor kolem ní a nechávalo zmizet vše, co mělo dosud nějaký význam a smysl. Takhle se šířilo prázdno. Věděla, že jednou zmizí, že to chce čas, nic víc. Jednou to místo zase zvládne zaplnit. Nebude na to sama. Ale teď si nepřála nic víc než zmizet, ztratit se stejně jako ten pocit, že je pro někoho důležitá.

Pátou povídku Tajemného autora si můžete ve formátech ePUB, PDF a mobi (Kindle) stáhnout zcela ZDARMA na našem e-shopu

 

  • Už se neozval

    E-kniha

    Málokterá žena ten pocit nezažila. Tu zlost a lítost, když už se neozval. Vždyť by stačilo málo a mohl z toho být skvělý vztah. Pro Veroniku bylo snadné se k takové myšlence upnout. Tenhle byl přece…

    ZDARMA

    Četl(a) jsem

 

» STAHUJ ZDE «

» Chci si stáhnout další povídky od Tajemného autora «

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Související knihy