Ségry - chytlavé pokračování komiksu Úsměv

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Adriena Hovězáková Adriena Hovězáková

Ségry - chytlavé pokračování komiksu Úsměv - titulní obrázek

Ségry jsou pokračováním vtipného komiksu Úsměv, který se rychle dostal do povědomí mnoha čtenářů, díky své rozpustilosti a zábavnosti.

Tentokrát nás hlavní hrdinka pobaví novou příhodou - do její rodiny přibude sestřička. A nebude taková, jakou si ji Raina představovala.

 

 • Ségry

  pevná vazba

  Raina se nemůže dočkat, až bude mít sourozence. Ale jen do chvíle, než se její sestřička narodí - Amara je úplně jiná, než si Raina představovala. Je sice roztomilá, jenže je taky náladové, ubrečené…

  329 Kč

  Nedostupné

  Četl(a) jsem

 

Chci sestřičku!

Raina dlouho vyrůstá sama. Zpočátku ji to nevadí, avšak jednoho dne zjistí, že by si moc ráda s někým hrála. A tak si přeje sestřičku. Když její rodiče časem přijdou s tou úžasnou novinou, že se zadařilo a Raina bude mít sourozence, její radost nezná mezí. Obává se pouze, aby to snad nebyl chlapec.

Komiks Ségry - recenze

Když se děťátko narodí, všem se uleví, jelikož světlo světa spatří děvčátko. Raina se ihned pokouší o miminko pečovat a hrát si s ním, ale ono nemá pro její hry pochopení, je od Rainy velice odlišné a časem se ukáže, že vlastně nemají mnoho společného. A do toho se jejím rodičům narodí ještě chlapeček.

O několik let později se Raina s rodinou chystají na dlouhý výlet ke svým příbuzným a jsou tak nuceni strávit několik dní společně namačkaní v autě. A to ještě neví, jaké překvapení na ně čeká pod sedadlem.

Komiks Ségry - recenze

pobaví čtenáře ústřední hrdinka příhodami tak přirozenými mezi sourozenci - škádlením, popichováním, provokováním, ale i vzájemnou náklonností. Raina během příběhu vzpomíná na různé situace, které v budoucnu ovlivnily její smýšlení a chování vůči sestře a rodině.

Ségry nejsou jen příběhem o sestrách, ale hlavně o rodině, o problémech v ní a o vzpomínkách na někdy ne tak veselou minulost. 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet