Pozor na to, co si přejete, mohlo by se to splnit...

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Markéta Michalová Markéta Michalová

Pozor na to, co si přejete, mohlo by se to splnit... - titulní obrázek

Dvojčata prý spojuje zvláštní pouto. A jak tomu je u trojčat? Nový román od oblíbené autorky nám tuto problematiku trochu osvětlí.

Do třetice všeho dobrého?

Sestry Kettlovy by mohly vyprávět. Lyn, Cat a Gemma. Občas se nedokážou snést, ale když jde do tuhého, stojí při sobě. Ale nikdy je nečekala tak těžká životní zkouška jako teď. Ustojí ji všechny sestry? A je láska k sourozencům silnější než k manželovi nebo dokonce dítěti?

Lyn je z trojčat ta rozumná. Úspěšná podnikatelka s malou dcerou a manželem, který má z prvního vztahu dceru Karu.  Ale skloubit všechno dohromady rozhodně není jednoduché.

Cat je sice méně úspěšná v práci, ale má vzorného manžela a vypadají jako dokonalý pár. Cat se však snaží zatím marně otěhotnět.

Gemma nemá podle všech co ztratit. Nemá vlastní bydlení, práce střídá a muže po pár měsících vždy opouští, aby se z toho nevyklubalo něco vážného.

Velká hádka na obzoru

Přes všechny rozdíly se sestry milují, navzájem se opatrují a chrání.

V jejich životech se ale stane něco, co je vrhne do naprostého neznáma. A v den oslavy jejich třiatřicátých narozenin se rozpoutá mezi sestrami hádka, o které si bude vyprávět celé město.

Už pár hodin nato se tenhle drobný incident líčil a předváděl pro potěchu slečen na hlídání, spolubydlících a partnerů, kteří zatím čekali doma. Druhý den po ránu kolovaly tucty verzí téhle události po kancelářských kójích a kavárnách, restauracích a předškolních zařízeních. Některé verze byly legrační, jiné pomlouvačné, mnohé cenzurované, pár jich bylo naopak hodně okořeněných. Samozřejmě že se mezi nimi nenašly dvě úplně stejné.

Australka Liane Moriarty je bezpochyby již stálicí mezi autorkami ženských románů. Zatím největšímu úspěchu se těší Manželovo tajemství. Tři přání jsou jejím prvním románem, který v originále vyšel. U nás přišel na pulty knihkupectví teprve nedávno.

 

 • Tři přání

  pevná vazba

  DEJ SI POZOR NA TO, CO SI PŘEJEŠ, MOHLO BY SE TO VYPLNIT…Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli…

  299 Kč

  Nedostupné

  Četl(a) jsem

Vtipné a vážné zároveň

Sama bych nedokázala říct, kterou knihu od této autorky mám nejraději. Každá je totiž úplně jiná a věnuje se naprosto odlišnému tématu. Nyní ustupuje trochu do pozadí manželský nebo partnerský vztah a věnuje se zde více prostoru vztahu sourozeneckému. Přesto jsou si příběhy v něčem hodně podobné. Jsou čtivé a poutavé.

Sestry mi od začátku byly sympatické a přála jsem jim, aby byly nakonec šťastné a spokojené. I když vím, že u Liane Moriarty nemá nikdo štěstí zadarmo.

V románu se dočtete, jak těžké je vychovávat trojčata a jak těžké je těmi trojčaty být.Tomuto příběhu rozhodně nechyběl vtip, a proto knihu doporučuji i jako odpočinkovou četbu. Mě rozhodně Moriarty opět nezklamala a těším se na další a další knihy.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Související knihy