Nevinná navždy. Třetí díl bestsellerové série Rosemary Beach

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Tereza Dvořáková

Nevinná navždy. Třetí díl bestsellerové série Rosemary Beach - titulní obrázek

Nevinná navždy je dojemný erotický příběh o mladém páru. Jelikož je to kniha menších rozměrů, čte se opravdu rychle a toto romantické vyprávění je jako dělané pro oddechové čtení.

Změny přicházejí

Rush byl sebevědomý sebestředný milovník zábavy s pochybnou morálkou a věčný děvkař. Během třídílné série se mění v obětavého, milého, zodpovědného a starostlivého přítele, který svoji snoubenku Blaire nadevše miluje.

V průběhu série jsme sledovali začátky vztahu dvou nevlastních sourozenců, jež museli překonat řadu problémů a překážek, které jim osud předurčil. Neměli to lehké, ale vzájemná přitažlivost a nakonec i silné city je daly dohromady.

Když najdete smysl života, tak se ho držte. Nesmíte ho nikdy opustit. I kdybyste kvůli tomu museli spálit pár mostů.  

V průběhu čtení Nevinné navždy se loučíme se sympatickou dvojicí hlavních hrdinů, kteří plánují svatbu a čekají miminko. Růžovou budoucnost a rodinnou pohodu opět narušuje Rushova mladší sestra Nan, která Blaire ze srdce nesnáší.

Prostor pro nové postavy

Nan je nevyzpytatelná, nepříjemná, ráda vystrkuje drápky a svým hrubým chováním vytváří rodinná dramata. Na druhé straně v příběhu dochází i k nápravě křivd a opětovným setkáním.

Příběh je vyprávěn především z pohledu hlavních hrdinů, kteří se ve vyprávění střídají. Tentokrát máme tu čest si přečíst kapitoly i z pohledu Granta a Harlow – jedné z několika nových a významných postav, kterou si oblíbíte.

 

 • Nevinná navždy

  kniha

  Dva nevlastní sourozenci. Dva rozdílné světy. Osudová přitažlivost. Rush slíbil Blaire věčnou lásku… ale sliby není lehké dodržet. Dokážou spolu šťastně žít, nebo už vše zašlo příliš daleko? Rush…

  249 Kč

  Nedostupné

  Četl(a) jsem

Pokud vás mrzí, že tahle láskyplná jízda milenecké dvojice skončila, tak nemusíte smutnit, protože autorka neváhala a sepsala příběhy vedlejších postav, které v Nevinné navždy zůstaly otevřené a nedořešené.
 

Nevinná navždy je romantický příběh s prvky erotického románu určený zejména mládeži. Můžou si jej však přečíst i dospělí, třeba pokud hledají knihu vhodnou pro relax. Jde o milé, nekomplikované čtení. Série Rosemary Beach je čtivá a poutavá – zasmějete se u ní, ale i si popláčete.

Královna romance

Abbi Glinesová je americká autorka, která žije se svou rodinou v Alabamě. Podle New York Times patří mezi bestsellerové autory. Jejím koníčkem je čtení knih, sledování filmů a nakupování krásných kabelek a bot. Glinesová napsala několik knižních sérií, kromě Rosemary Beach má na svém kontě Sea Breeze, Vincent Boys nebo Existenci.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Související knihy