Bez jablka odhalí, co by se stalo, kdyby Eva nenabídla Adamovi jablko

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 130 Sdílet

Adriena Hovězáková

Bez jablka odhalí, co by se stalo, kdyby Eva nenabídla Adamovi jablko - titulní obrázek

Pojďte si s námi popovídat. O tom, co by se stalo, kdyby Eva tenkrát Adamovi nenabídla jablko a nezačali se před sebou stydět a soupeřit spolu. O tom, jak Evě narostl hřebínek a Adam začal trávit večery v práci, jak Eva utrácí za manikůru a parfémy a Adam kouká na fotbal. Opravdu to tak je?

Bez jablka je kniha sepsaná dvěma odlišnými lidmi, a tím pádem i dvěma úhly pohledu na tatáž témata, která prožívají muži i ženy z celehého světa dnes a denně. Jak se tak říká – svět muže a svět ženy je naprosto rozdílný a v této knize je to mnohdy jasně dokázáno. Avšak každý z nás je ještě navíc svou vlastní individualitou, a o to těžší naše koexistence bývají.

 

  • Bez jablka

    Kdo platí v hospodě? Kdo koho žádá o ruku a kdo zdržuje, když se odchází z bytu? Žijeme ve světě, který se rychle mění. Tak rychle, že některé změny nejsme schopni akceptovat. Kniha Bez jablka je…

    268 s DPH

    Skladem

    Četl(a) jsem

 

Bez jablka se zaobírá tématy jako je placení, hubnutí, holení, okukování, sexuální sny, první sex, lenost ve vztahu, nemoc, stáří a tak dále. Některá témata jsou choulostivější než jiná, u některých se zasmějete u dalších kulíte oči. Zkrátka, všechny poznatky, které autoři za svůj dosavadní život nasbírali sepsali a okořenili vtipem sobě vlastním

U knihy Bez jablka, více než kde jinde, musím zdůraznit její vzhled. Proč? Protože i na něm se vyřádili muž a žena, opět dva různé světy, ale ten výsledek je úžasný. Grafický designér Jakub a ilustrátorka Bára čtenáře doprovází touto knihou tak nějak na pozadí, ale je vidět, že jistě mnohdy i oni přispívali svou troškou do mlýna.

 

Ženy se dělí na dvě skupiny. Na ty, co vám při míjení se ve dveřích záchodové kabinky řeknou, že tam není toaletní papír, a na ty, co by měly zemřít v krutých menstruačních bolestech.

 

Autoři Michelle a Miloš se znají už léta, a společně také začali psát blog bezjablka.cz a z tamních fejetonů vznikla právě kniha. Miloš je filozoficky zaměřený skaut a Michelle zase nedá dopustit na sociální sítě, na nichž si vypěstovala závislost. Jak se tito dva lidé potkali a proč se vlastně spřátelili je mi záhadou, jelikož myslí dost rozdílně.

Ale protože mám výsledek jejich přátelství a práce v ruce, řekla bych, že i přes zjevné rozdíly to prostě klape. A to je, řekla bych, kouzlo všech vztahů. Kniha se bude líbit mužům i ženám od pokročilé puberty po vyzrálé ročníky. Životní trable postavené na rozdílech mezi muži a ženami je už takovou klasikou, která pobaví každého. Hezké počtení!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 130 Sdílet

Související knihy

27 prodejen s odběrem Zdarma