NOVÝ jarní Dobro.druh spatřil světlo světa!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

NOVÝ jarní Dobro.druh spatřil světlo světa! - titulní obrázek

Konečně můžete listovat jarním číslem Dobro.druha, které je nabité tím nejlepším z aktutálního dění na knižní scéně! Co vše na jeho stránkách najdete a na co se zaručeně těšit?

Příroda poměrně rychle vyměnila zimní kabát za jarní, což pro nás v Knihy Dobrovský neznamená pouze změnu šatníku, ale i našemu magazínu Dobro.druh jsme se rozhodli dopřát jistého osvěžení. A věřte, že to opravdu stojí za to.

Vybrali jsme pro vás mnoho zajímavých témat, aby si každý čtenář mohl najít „to svoje“. Kromě nejnovějších knižních hitů naleznete v tomto čísle také inspiraci od našich knihkupců, kteří mají o knihách největší přehled, poznáte některé důležité tváře Knihy Dobrovský, nebo si budete moci přečíst exkluzivní rozhovor se známým českým hercem Jaroslavem Duškem o jeho tvorbě a chystané netradiční knize.

Perlou časopisu je Velké Dobro.téma, tentokrát zaměřené na literární hrdinky. Malé Dobro.téma vám zase k stému výročí vzniku republiky doporučí tituly, se kterými si tuto významnou událost můžete připomenout. Mysleli jsme samozřejmě i na naše malé čtenáře zařazením nové rubriky, v rámci které budeme pravidelně přinášet tipy na četbu, jež zaujme i nečtenáře. Nechybí ani naše tradiční Dobro.zábava s luštěním a možností získat zajímavé výhry. A jelikož nás čekají svátky oslavující maminky a děti, nezapomínáme ani na tipy na dárky. 

Nenechte si tedy náš magazín ujít! Najdete ho v každém našem knihkupectví!

Celý časopis si prolistujte zde

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet