Nové číslo magazínu Dobro.druh s podtitulem Hurá do školy je tu!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Nové číslo magazínu Dobro.druh s podtitulem Hurá do školy je tu! - titulní obrázek

Nezapoměňte si v našich knihkupectvích říci o nové číslo magazínu Dobro.druh, jehož obsah se zaměřuje na školu a výročí republiky

Hodilo by se začít otřepanou frází “léto už je u konce” či “blíží se začátek školního roku”. My však chceme být pozitivní. V tomto duchu jsme ladili také v pořadí čtvrté číslo tohoto roku. Neloučíme se s krásným (byť horkým) letním počasím – místo toho si raději připomínáme, v čem je naše republika výjimečná, vracíme se do historie daleké i nedávné, abychom oslavili stoleté výročí založení republiky.

  • V Knihy Dobrovský nelze opomenout blížící se začátek školního roku. Pojali jsme ho ovšem trochu netradičně. Přinášíme školákům a studentům mnoho tipů, jak do školy vkročit správnou nohou – poradíme vám, jaké publikace si přečíst, pokud se chcete vzdělávat zábavnou formou a samozřejmě nezapomínáme ani to nejdůležitější, tedy školní pomůcky, kterých není nikdy dost. Rodiče určitě uvítají speciální článek o tom, jak správně vybrat batoh či aktovku.
  • Mimo jiné budete mít možnost poznat naše další skvělé knihkupce, tentokrát především ty, kteří jsou připraveni pomoci vám v učebnicové sekci našich knihkupectví. S tím souvisí také výčet prodejen – a že jich rozhodně není málo, kde najdete největší výběr v učebnic.
  • Ani o známé či zajímavé spisovatele v tomto čísle není nouze. Můžete se těšit na velký rozhovor s Radkou Třeštíkovou, nejen o její tvorbě a novice Veselí, dále na exkluzivní rozhovor s Bramem Kleinem, u příležitosti vydání jeho knihy Ukradená známka či s čtenáři velmi oblíbenou autorkou knihy Hana, Alenou Mornštajnovou.
  • V sekci pro děti již tradičně doporučujeme skvělé tituly, které by neměly uniknout vaší pozornosti, pokud chcete, aby se vaše ratolesti zamilovaly do literatury. Mysleli jsme i na milovníky young adult a vybrali jsme pro ně pěknou hromádku knih.
  • Jak vidíte, nový Dobro.druh je opět doslova nabitý skvělými články a hlavně dobrými knihami. Přejeme vám dobré počtení!

Celý časopis si prolistujte zde

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet