Oslavte s námi příchod jara v nové kouzelné prodejně Karlín

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Aneta Krausová Aneta Krausová

Oslavte s námi příchod jara v nové kouzelné prodejně Karlín - titulní obrázek

První jarní sluneční paprsky začínají rozhánět chmury chladného období a příroda se probouzí z dlouhého zimního spánku, nastává oslava příchodu jara. A jak lépe oslavit jarní rovnodennost, jež je symbolem nových začátků, než otevřením nové prodejny?!

Naše knihkupectví teď naleznete i v Karlíně, a to hned vedle stanice metra Křižíkova. Stačí se ve vestibulu metra vydat doprava směrem do ulice Thámova a tam už nás nemůžete přehlédnout.

Co v naší nové prodejně najdete?

Věřte nám, když říkáme, že je nová prodejna sice rozlohou menší, ale o to šikovněji vybavená. Hned při vstupu vás uchvátí ty nejočekávanější knižní novinky a nejpopulárnější bestsellery, mezi kterými si vybere jak ten největší knihomol, tak příležitostný čtenář. Ani v této prodejně si nemusíte chodit pro radu daleko, protože i zde na vás čekají naši šikovní knihkupci připraveni poradit s výběrem, ať už pro vás nebo pro vaše blízké.

Nová prodejna v KarlíněNová prodejna v Karlíně na vás čeká kousíček od stanice metra Křižíkova

Jeden by skoro až řekl, že jsou v tom nějaká kouzla, ale vešel se nám do nové prodejny i celý e-shop. Nemusíte se tedy bát, že by vám ve shonu pracovního týdne došlo čtení. Stačí si vybrat z tisíců titulů na našem krásném e-shopu a využít osobního odběru. My pro vás vše s radostí a zcela zdarma připravíme a na vás už jen bude se za námi zastavit, třeba cestou právě z práce nebo ze školy. A nebojte, v případě jakýchkoliv potíží zde rychle vyřídíte i bezplatnou výměnu nebo vrácení zboží.

Přijďte za námi oslavit tento nový začátek. Dveře prodejny Karlín jsou vám otevřeny každý všední den od 8:30 do 18:30.

 

» PROHLÉDNĚTE SI PRODEJNU «

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet