Náš vánoční rádce prošel výcvikem u samotného Ježíška!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Náš vánoční rádce prošel výcvikem u samotného Ježíška! - titulní obrázek

Čím udělat svým blízkým o Vánocích radost? To vám poradí náš vánoční rádce, který je v této oblasti velmi dobře proškolen! Pokud byste náhodou měli pocit, že u nás vyberete dárky jen pro knihomoly, vyvedeme vás z omylu!

Každoročně totiž vybíráme to nejlepší, co náš e-shop nabízí. Rozhodli jsme se rozdělit tipy do tradičních kategorií – PRO ŽENY, PRO MUŽE, PRO DĚTI. Rádce můžete navštívit na adrese www.knihydobrovsky.cz/vanoce nebo kliknutím na odkaz níže.

❅ CHCI RADU VÁNOČNÍHO DOBRORÁDCE❅

Po konzultaci s Ježíškem jsme se si uvědomili, že pouze toto široké dělení nepostačí. A tak u těchto tří kategorií nekončíme – můžete si přesně vybrat, kdo je váš obdarovaný. Bohužel dělení na farmáře, policisty, modelky jsme nezvládli, máme pouze věkové podkategorie. Snad se nezlobíte :-)

TIPY NA DÁRKY PRO ŽENY

Už není pravidlem, že ženy čtou jen sladké románky – náš vánoční rádce to naštěstí ví! Proto vybral ty nejlepší thrillery, detektivky, luxusní svíčky a další radosti, které potěší křehké duše i drsňačky!

TIPY NA DÁRKY PRO MUŽE

Je to geek, nebo vášnivý čtenář historických knih? Miluje trička a hrnky s potiskem jeho oblíbeného filmu nebo je to váš vážený kolega, jehož největší vášní je cestování? Stačí pár kliknutí a rázem vás napadne, která věc ho nejvíce potěší.

TIPY NA DÁRKY PRO DĚTI

Vybírat dárky pro děti je to nejjednodušší a zároveň nejtěžší z celých Vánoc – dobře to víme. Není nad bezprostřední reakce pod stromečkem, ale mnohdy je tenká hranice mezi rozzářenýma očima a uslzeným obličejíčkem. 

 

Přesvědčte se, že náš vánoční rádce svůj výcvik u Ježíška nepodcenil a jeho rady vám omohou vykouzlit šťastné a čtivé Vánoce ♥

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet