Nevíte, co číst? Náš knižní katalog vám poradí!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 119 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Nevíte, co číst? Náš knižní katalog vám poradí! - titulní obrázek

S novým rokem přichází i nový knižní katalog Našeho nakladatelství. Najdete v něm tipy na ty nejlepší kousky, které budou vycházet během následujících 4 měsíců. Nechte se okouzlit dlouhodobě oblíbenými autory jako je Darcy Coates, Mona Kasten, Scott Reintgen, Josh Malerman a další, nebo zakuste nové vycházející hvězdy literárního trhu.

Co v knižním katalogu najdete?

Opět jsme mysleli nejen na ty, kteří si rádi listují tištěným katalogem, ale i na čtenáře dávající přednost elektronickým verzím, proto jsme vytvořili obě. 

Tentokrát na vás čeká přehled knih, které vyjdou odteď až do dubna. Samozřejmě mezi nimi nesmí chybět největší hity jako například další kniha ze série Strašidelných domů od Darcy Coates, další romantické dílo od Mony Kastenpokračování Bird Boxu či počátek nové série od autora Nyxie. A pozor! Fanoušci hry Cyberpunk 2077 se mohou v březnu těšit na knižní vydání této futuristické pecky!

Katalog je navíc rozdělen žánrově, takže se v něm budete snadno orientovat. Pokud při čtení vyhledáváte napětí, nalistujte si strany 3 až 23, milovníci romantiky mrkněte na strany 29 až 34, young adult literatura čeká na své čtenáře na stranách 40 až 43. Uvnitř ale samozřejmě najdete mnoho dalších žánrů. Z vlastních zkušeností můžeme potvrdit, že inspirace často přichází tam, kde ji vůbec nečekáme. Proto doporučujeme projít si katalog úplně celičký. Přejeme vám dobrovskou počtenou!

Vydejte se na lov čtiva přímo na našem blogu ↓ nebo zde →

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 119 Sdílet

Související knihy