Ella Woodward

Ella Woodward*1991

Před několika lety se Ella Woodward od lékařů dozvěděla, že trpí vzácnou chorobou. Nemoc měla zničující dopad na její život. Nemohla vyjít na ulici, spala 16 hodin denně, sužovaly jí nesnesitelné bolesti, žaludeční potíže, záchvaty bušení srdce…

Více informací

Půl roku léčby pomocí tradiční medicíny nemělo téměř žádný efekt, 95% času byla Ella upoutána na lůžko. Začala se proto zajímat o celostní medicínu a přírodní léčitelství. Od základů změnila své stravovací návyky.

Zbavila se závislosti na cukru a přeorientovala se na stravu založenou na přírodních potravinách rostlinného původu. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Uzdravila se a cítí se skvěle.

Úspěšná foodblogerka vydala několik knih plných receptů, které jí pomohly k zázračnému uzdravení. Jednoduchá jídla s báječnou chutí, luxusní dezerty, pestré zeleninové saláty. Zkuste to i vy. Nahraďte Lahodně s Ellou oblíbené pokrmy jejich zdravými variantami a ochutnejte energií nabité koktejly dle receptů Lahodně s Ellou: džusy a smoothies pro každý den.

Sdílet 0

Knihy autora

34 prodejen s odběrem Zdarma