S. J. Parrisová

Sdílet 0

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Knihy autora

  • Heresy

    S. J. Parrisová

    kniha

    Introducing the monk Giordano Bruno, magician, scientist, and heretic in a new series of historical thrillers for fans of C.J.Sansom and 'The Name...

    237 Kč

    Nedostupné

    Četl(a) jsem

    Chci přečíst

  • Kacíř

    S. J. Parrisová

    pevná vazba

    Anglie, 1583. Giordano Bruno, hlasatel převratného astronomického učení, prchá z Itálie před inkvizicí pod ochranná křídla Alžběty I. Přijíždí na...

    299 Kč

    Nedostupné

    Četl(a) jsem

    Chci přečíst

  • Ostrov mrtvých

    S. J. Parrisová

    pevná vazba

    Bývalý policista Louis Kincaid, jenž se usadil na Floridě a pokouší se uchytit jako soukromý detektiv, vyšetřuje ve spolupráci s místní policií...

    199 Kč

    Nedostupné

    Četl(a) jsem

    Chci přečíst

Typ knihy

Stav

Hodnocení