Blanka Lipinska*Polsko, 1985

Blanka Lipińska vystudovala kosmetologii a profesí je kosmetička. Živila se také jako hypnotizérka, největšího úspěchu však dosáhla jako spisovatelka svou erotickou trilogií 365 dní. Román, k němuž autorku inspirovalo známé dílo E.L. Jamese Padesát odstínů šedi a pobyt na Sicílii, byl rovněž pod stejným názvem zfilmován. Blanka Lipińska k filmu napsala scénář, a dokonce si v něm i zahrála.

Více informací


S první a druhou částí trilogie 365 dní se v roce 2021 setkáváme také v českém překladu. Příběh se odehrává během několika měsíců. Začíná na Sicílii, kde je hlavní hrdinka Laura na dovolené. Je však unesena hlavou mafiánské rodiny, pohledným Donem Massimem, který ji chce vlastnit.

V další části s názvem Ten den, je Laura na Sicílii už zabydlená. Má za sebou velkolepou svatbu a žije v luxusu. Není však všechno zlato, co se třpytí. Lauře jde totiž o život.

Blanka Lipińska čerpala při psaní trilogie prý ze svých vlastních zkušeností a netají se tím, že dobrý a častý sex je pro ni velmi důležitý. Ve volném čase se kromě svých profesí kosmetičky a spisovatelky, věnuje fitness, cestování a plachtění.

Sdílet 0

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Knihy autora

Typ knihy

Stav

Hodnocení