4.1 z 5 hvězdiček
pevná vazbaAudiokniha
- Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách
- Doručení Doručení domů není možné
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
497 Kč s DPH
Běžně 555 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Lhát je tak snadné. Pohřbít někoho jen o málo těžší. Teď jde pouze o to, kdo dá víc. Cílené manipulace nejsou vynálezem současnosti. Už za časů Třetí francouzské republiky, která právě cupuje pověst židovského kapitána Dreyfuse, dožívá v Paříži senilní padělatel Simonini a ten si z umění pozměňovat realitu na počkání udělal kšeft. Pod vlivem… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Tajemství všech tajemství
-
Bestseller Adam Dolník: Svět elitního vyjednavače
-
10 ZA 500,- Mrtvá zóna
-
Bestseller Sudetský dům
-
Bestseller Haunting Adeline: Stíny nad Adeline
-
Bestseller Stíny minulosti
-
Bestseller Šikmý kostel 3
-
Bestseller Šikmý kostel
-
10 ZA 500,- Děti noci
-
10 ZA 500,- Co žije v lesích
-
#udrzksicht
-
Bestseller Změň svůj dech a začnou se dít věci
-
Bestseller Krvavé slzy
-
Bestseller Les v domě
-
Bestseller Čím temnější, tím lepší
-
SAS Survival Guide
-
Bestseller David Hecl Mluví k vám kapitán
-
Bestseller Šikmý kostel 2
-
Muž, který hledal svůj stín
-
Bestseller Secret of Secrets
-
Operativec. Pravidlo tří zdrojů
-
Bestseller Myšlenky za volantem 2
-
10 ZA 500,- YORK: Mechanický duch
-
Vyjednavač
Lhát je tak snadné. Pohřbít někoho jen o málo těžší. Teď jde pouze o to, kdo dá víc. Cílené manipulace nejsou vynálezem současnosti. Už za časů Třetí francouzské republiky, která právě cupuje pověst židovského kapitána Dreyfuse, dožívá v Paříži senilní padělatel Simonini a ten si z umění pozměňovat realitu na počkání udělal kšeft. Pod vlivem zarytého antisemitismu z dětství podváděl i zrazoval, nicméně k stáru ještě dostane šanci rozpomenout se, co byl zač. Když s tímto intrikánem procházíme stránky soukromého deníku, příbytek kněze ze sousedství či stoku pod domem, kde se kdovíproč nakupily mrtvoly, probíráme se labyrintem jeho chorobně selektivní paměti.
A co víc: jsme i svědky toho, jak si Simonini naposledy pochutnal na veřejném mínění. Vždyť coby své vrcholně padoušské dílo vyčaroval báchorku o spiknutí židovských mudrců nad pražským hrobem rabiho Löwa, čímž v napjaté atmosféře sklonku 19. století nasměroval Evropu k bolestně známým koncům. Autora Jména růže Umberta Eca odedávna zajímalo, co je živnou půdou zášti. Na základě dobových pramenů vyfabuloval fascinující opus o zlu bez hranic.
Český překlad románu získal v anketě Lidových novin titul Kniha roku 2011.
- Nakladatel
- OneHotBook
- Hmotnost
- 108 g
- ean
- 8594169485102
- Vazba
- CD
- Délka
- 00:00:00
- Rozměr
- 139 x 145 x 10
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.7 z 5 9 hodnocení čtenářů
7× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Tereza Britta registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Výborné dílo výborného autora. Nechybí zde detektivní zápletka, náboženské a politické otázky ani francouzské recepty zasazeny do historické Francie. Autor si zde se čtenářem hraje a posouvá ho v myšlenkových pochodech tak, jak chce, čímž je toto dílo nezapomenutelné. Velmi doporučuji.
Přečíst více -
Jaroslav Nedavaška registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Mistrovské dílo. Přečteno jedním dechem, nešlo se odtrhnout.
Přečíst více -
Tereza Bláhová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Ze začátku jsem byla trochu zmatená, ale po pár dalších stránkách jsem se do příběhu pořádně ponořila a bylo to výtečné. Pokud se čtenář zamyslí nad obsahem, tak je to vlastně celkem děsivé.
Přečíst více -
Aron registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Bezesporu to je výborný titul, který stojí za to přečíst. 4 hvězdičky proto, že pro květnatý text, všemožné odbočky, podivuhodné detaily mi při každém nahlédnutí přijde těžké se začíst. Podle mě nejvíce si knihu užijete, když si uděláte klid, přečtete si ji vcelku a nekoketujete mezi tím s jinými knihami, což mám většinou ve zvyku :)
Přečíst více -
Ondřej registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Klasický Eco a jeho konspirace (?). Vcelku složitý děj, náročnost postav a orientace v ději. Nicméně je vše tak bravurně napsáno, že je čtenář do celkového příběhu vtažen a hltá kapitolu po kapitole.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Proč je Neklidný hrob zatím nejlepší knihou Kateřiny Šardické? | RECENZE
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Drby z Olympu - skvělý nadčasový komiks, který si nejde nezamilovat! | RECENZE
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Dohoda růží – vílí intriky, elegance a srdce rozsekané na tisíc kousků | RECENZE
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE