Černý korál Audiokniha (Mp3)

Přehrát ukázku

00:00

00:00

Černý korál Audiokniha (Mp3)

Součástí série: Sloan McPhersonová 2. díl z 3

Audiokniha (mp3)

 • Ihned ke stažení

Když začne floridská policejní potápěčka rozplétat dávno odložený případ obestřený tajemstvím, netuší, že tím vypudí z úkrytu mnohonásobného vraha… Sloan McPhersonová, vyšetřovatelka z Programu podvodního pátrání, objeví na dně kalného floridského jezírka starou dodávku. V útrobách vozu se nacházejí mrtvoly čtveřice mladých lidí, kteří před… Přejít na celý popis

Pocta Malému princi Vyberete si Malého prince s liškou, hvězdnou oblohou, růží, nebo rovnou všechny? Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Když začne floridská policejní potápěčka rozplétat dávno odložený případ obestřený tajemstvím, netuší, že tím vypudí z úkrytu mnohonásobného vraha… Sloan McPhersonová, vyšetřovatelka z Programu podvodního pátrání, objeví na dně kalného floridského jezírka starou dodávku. V útrobách vozu se nacházejí mrtvoly čtveřice mladých lidí, kteří před třiceti lety zmizeli po návštěvě rockového koncertu. Úřady se domnívají, že šlo o tragickou nehodu, Sloan je ovšem přesvědčená, že se stali obětí vraždy – a důkazy navíc ukazují na dlouhý řetězec neobjasněných zmizení po celé Floridě. Stopu po stopě Sloan prohledává teplé temné vody, kde loví přirození predátoři, přitom ovšem ví, že ten ze všech nejnebezpečnější dosud číhá kdesi v skrytu nad hladinou…

Sdílet 0

série
Sloan McPhersonová 2. díl z 3
Další ze série
1. Dívka pod hladinou
2. Černý korál
3. Námořní bouře
kategorie
Audioknihy » Beletrie » Detektivky, Thrillery a Horory » Thrillery
Témata
americká literatura
Nakladatel
Témbr
datum vydání
30.05.2022
Vazba
Mp3
jazyk
čeština
Délka
09:28:18
 • Zdeněk Gothard Zdeněk Gothard

  Vyšetřování je akční a takové neortodoxní a nápadité, což společně s dramatickou napínavostí podtrhuje skvělou čtivost Černého korálu. Díky tomu řadím tuhle knihu mezi oddechové detektivky. Ale opravdu jen kvůli čtivosti, na tom okolním vraždění nic oddechového nebylo. Pokud jste se s Andrew Maynem ještě knižně nesetkali, pak vám tohle seznámení formou série o Sloan McPhersonové důrazně doporučuji.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.4 z 5 19 hodnocení čtenářů

12× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • Jana Šimečková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Skvělá kniha a báječné pokračování. To, co začalo jako téměř odložený případ, se rázem mění v akční vyšetřování na zemi i pod vodou. Děj je prošpikovaný vtipem a "roztomilými" potvůrkami v podobě aligátorů apod. Tahle kniha nenudí a čte se velmi rychle, protože chcete opravdu vědět, kdo zabíjel.

  Přečíst více
 • Oľga registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Drastická detektívka v prostredí krokodílov, hadov a inej hávede.

  Přečíst více
 • Věra Reňáková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Od začátku do konce napínavý jako kšandy. Občas to mělo nějaké ty pochyby, ale vcelku to stálo za to. Prodírat se v bahně mezi aligátory to opravdu musí mít pevné nervy. Moc mě baví, že přemýšlí jinak, než ti nafoukaní policajti. To dává tomu příběhu prostě bonus. Ale ten konec byl přeci jenom divně ukončen, jako kdyby autor pospíchal to ukončit protože nestíhal dopsat kapitolu. Nicméně jsem se bavila a bylo to skvělé čtení.

  Přečíst více
 • Michaela registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Čtivé, konec za mě lehce chaotický a nenavazující na předchozí děj. Jako u většiny detektivek je vše květnaté a konec nahuštěný do deseti stran. Neurazí, ale ani nenadchne.

  Přečíst více
 • Anna Janečková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Za mě ještě lepší než 1. díl. Líbilo se mi, jak tady zmínili našeho bláznivého vědce Thea. Vůbec by mi nevadilo, kdyby v dalším díle se Sloan spojili síly na nějakém případu. Určitě doporučuju. V doupěti aligátora jsem měla husinu, bylo to zase jiné, než představa šírého oceánu, super změna.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 379 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora