Zveme vás na Festival Knižních závisláků – NEJČTIVĚJŠÍ DEN ROKU!

Kdy

4. listopad 2023 si zapište jako nejčtivější den roku – proběhne totiž úplně první ročník FESTIVALU KNIŽNÍCH ZÁVISLÁKŮ!

Vyslyšeli jsme vaše prosby a proměnili své nejtajnější a nejdivočejší představy ve skutečnost a připravili unikátní den pro naše Knižní závisláky. Ten se uskuteční 4. 11. v prostorách Velkého světa techniky v Dolních Vítkovicích v Ostravě.

VSTUPENKY KUPUJTE ZDE

POZOR! Programy probíhají současně, proto není možné zúčastnit se všech besed. Věnujte prosím tedy pozornost časovému harmonogramu níže a vyberte vstupenky na ty části programu, kterých se zvládnete zúčastnit :-) 

O nezapomenutelný zážitek se kromě Adama Pýchy a milovníků knih z Knihy Dobrovský postará bohatý program, který sestává z:

  • autogramiád či besed známých českých autorů a autorek (Leoš Kyša, Jakub Stanjura, Kristýna Sňěgoňová, Lenka Pastorčáková, Petr Brož, Pavel Bareš, Karin Krajčo Babinská, Tess M. Puffrová, Marie Domská, Kateřina Surmanová, Tomáš Kvapilík, Vlaďka Sacká, Jarda Konáš, Michaela Brnková, M. K. Hardy, Karin Bílíková Vápeníčková, Eva Střihavková, Přemysl Krejčík a další)
  • literárních diskuzí
  • knižního kvízu o hodnotné ceny
  • knižního swapu  (jednu přečtenou knihu přines, novou si odnes)
  • stánku s knihami a merchem Knihy Dobrovský

KOMPLETNÍ PROGRAM:

PRAKTICKÉ INFORMACE

Těšíme se na vás, na komunitu Knižních závisláků, která se z online světa konečně přesune do toho skutečného a bude moci sdílet svou knižní vášeň tváří v tvář 📚❤️

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet