Noční předprodej knihy Harry Potter a prokleté dítě v prodejně na Václavském náměstí v Praze

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Noční předprodej knihy Harry Potter a prokleté dítě v prodejně na Václavském náměstí v Praze

Kdy
Kde
Praha - Václavské náměstí

Čekání na nového Harryho je u konce. Prokleté dítě koupíte z pátku na sobotu 24. září minutu po půlnoci. Kdo si knihu předobjednal na eshopu, může si ji během předprodeje vyzvednout. S nakladatelstvím Albatros jsme připravili exkluzivní noční předprodej v knihkupectvích na Václavském náměstí v Praze a v Brně na Joštově. Prvních 25 zákazníků k nákupu dostane dárek – audioknihu Harry Potter a Kámen mudrců, kterou namluvil Jiří Lábus.

Vyrazte na poslední výlet do světa Harryho Pottera

Harry Potter se vrací na knižní pulty a už teď je jisté, že se zařadí mezi hity letošního roku. Tentokrát se však nejedná o román. Definitivně poslední díl, jehož vydání se opět zhostilo nakladatelství Albatros, vznikl jako divadelní hra.

BESTSELLER Harry Potter a prokleté dítě

Joanne K. Rowlingová, ...

447 s DPH

Skladem

Děj zastihne Harryho devatenáct let po skončení sedmidílné série. Čaroděj je v té době přepracovaným úředníkem ministerstva kouzel a otcem tří školáků. Jeho minulost ho však stále pronásleduje a s tíhou rodinného prokletí bojuje také jeho nejmladší syn Albus. Minulost i přítomnost se začnou prolínat čím dál hrozivěji a Harry i malý Albus si brzy uvědomí nepříjemnou pravdu – zlo se často objeví tam, kde ho čekáme nejméně.

Nejpopulárnější čaroděj všech dob

Spisovatelku Joanne Rowlingovou zná téměř každý. Její příběhy, v nichž se prolíná skutečný svět se světem čar a kouzel, milují děti i dospěláci po celém světě. O úspěchu série svědčí i to, že se jí prodalo neuvěřitelných 400 milionů kusů. Všechny díly Harryho Pottera byly zfilmovány a vzniklo také několik doplňkových knih o famfrpálu či tajemných zvířatech kouzelnického světa. J. K. Rowling napsala ale také několik knih určených pro dospělé čtenáře. Detektivky Volání kukačky, Hedvábník a Ve službách zla vydala pod pseudonymem Robert Galbraith.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Praha - Václavské náměstí

  • Visa
  • MasterCard
  • ISIC
  • Sphere

Praha - Václavské náměstí
Václavské náměstí 28
110 00 Praha
Kudy k nám

Zákaznická podpora