Jak se stát jasnozřivými poradí úspěšná autorka Belinda Grace v Praze

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Jak se stát jasnozřivými poradí úspěšná autorka Belinda Grace v Praze

Kdy
Kde
Praha - Václavské náměstí

Jak odhalit své vnitřní síly a změnit svůj přístup k život radí úspěšná australská spisovatelka a jasnovidka Belinda Grace v nové knize s názvem Jasnozřivost: Objevte svou vnitřní sílu. Právě tuto novinku autorka představí 6. října v knihkupectví na Václavském náměstí 22. Křest, autogramiáda a beseda s Belindou Grace se uskuteční od 17 hodin.

Kromě autogramu autorky si každý návštěvník navíc odnese speciální dárek v podobě zprávy od svého osobního anděla, kterou Belinda Grace vepíše přímo do knihy.

Milovaná autorka a léčitelka

Belinda Grace je jednou z nejoblíbenějších australských autorek, jasnovidek a léčitelek. Její kariéra však začala tím, že ona sama hledala pomoc v boji proti depresím a chronické únavě. Nepříjemné problémy ji motivovaly k dokončení studia homeopatie a otevřely jí dveře k současnému povolání. Belinda Grace ráda sdílí své znalosti a zkušenosti, má vlastní rozhlasový pořad a její kurzy se konají v Austrálii, na Novém Zélandu, v USA i v Evropě již téměř dvacet let. Je autorkou bestselleru Ty jsi jasnovidec a její příspěvky se objevily v časopisech, rozhlase i televizi po celém světě.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Praha - Václavské náměstí

  • Visa
  • MasterCard
  • ISIC
  • Sphere

Praha - Václavské náměstí
Václavské náměstí 28
110 00 Praha
Kudy k nám

Zákaznická podpora