Setkání s fanoušky Cizinky na Václavském náměstí

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Setkání s fanoušky Cizinky na Václavském náměstí

Kdy
Kde
Praha – Václavské náměstí

Zdravíme všechny fanoušky populární série Cizinka. Blíží se nám vydání netrpělivě očekávaného šestého dílu Ledový dech. Zajímá vás více o této knižní sérii? Jaké další knihy se připravují? Jak se pracuje na vydání Ledového dechu?  

 

  • Ledový dech

    Je rok 1772 a v předvečer americké revoluce již vypukla řada povstání. Mrtví muži leží v ulicích Bostonu a v lesích Severní Karolíny hoří srub.  V nastalém chaosu vyzývá guvernér Jamieho Frasera,…

    447 s DPH

    Skladem

    Četl(a) jsem

 

Na Facebooku, e-mailu, v našem klubu nebo osobně na prodejnách se nám dostává stále více dotazů oledně této populární série. Kdy vyjdou další díly? Kolik jich bude? Jaké budou obálky?

Nebylo by fajn potkat se osobně a o všem si popovídat? Ve čtvrtek 27. března od 16:00 do 20:00 vám budeme k dispozici v naší knižní kavárně v Knihy Dobrovský na Václavském náměstí.

Kdo může přijít? Kdokoliv, kdo miluje knihy a Cizinku! Připravili jsme si pro vás speciální dárky vztahující se k Cizince, které dáme rádi každému nadšenému fanouškovi, který se rozhodne ověřit, zda na prodejně opravdu jsme :) Naše nakladatelství budujeme pro vás, proto budeme rádi naslouchat vašim připomínkám.

Těšíme se na vás!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Praha – Václavské náměstí

Po - So

9:00 - 21:00

Ne

10:00 - 20:00

Telefon
542 220 320
adresa

Praha – Václavské náměstí
Václavské náměstí 22
110 00 Praha

Kudy k nám

Visa MasterCard ISIC Sphere

Všechny slevy a výhody
Volné pracovní pozice

34 prodejen s odběrem Zdarma