Autogramiáda Františka Kalendy v knihkupectví Václavské náměstí

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Autogramiáda Františka Kalendy v knihkupectví Václavské náměstí

Kdy
Kde
Praha – Václavské náměstí

Kulturní antropolog a nadějný český prozaik František Kalenda představí v knihkupectví na Václavském náměstí 22 svou v pořadí čtvrtou knihu Vraždy ve znamení hvězdy. Křest spolu s autogramiádou se uskuteční 19. ledna od 17 hodin. Kmotrem historické detektivky z období vlády Karla IV. bude Petr Matoušek, o hudební vložku se postará písničkář a skladatel Petr Linhart.

Vraždy ve znamení hvězdy jsou prvním dílem chystané detektivní série. Král Karel IV. se usadil v Praze a začíná s velkolepou přestavbou. Město vzkvétá, ale přitahuje také nebezpečné živly. Jedním z nich je i tajemný vrah, který svým obětem vyřezává na čelo Davidovu hvězdu. Zatímco pražští židé trpí pod vahou nepodloženého obvinění, povolává arcibiskup zpět do svých služeb lékaře a schopného vyšetřovatele Siegfrieda z Wölfelsdorfu.
 
František Kalenda se i ve své čtvrté knize zaměřuje na období vrcholného středověku, každodenní život obyčejných obyvatel i mentalitu tehdejší společnosti. Jeho romány osloví nejen fanoušky historie, ale také milovníky dobré detektivky s originálně vystavěnou zápletkou.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Praha – Václavské náměstí

Po - So

09:00 - 21:00

Ne

10:00 - 20:00

Telefon
222 231 118 | 702 159 950
adresa

Praha – Václavské náměstí
Václavské náměstí 22
110 00 Praha

Kudy k nám

Visa MasterCard ISIC Sphere

Všechny slevy a výhody
Volné pracovní pozice

28 prodejen s odběrem Zdarma