Recenze na produkt
Vraždy v Osterlenu Anders de la Motte,Mans Nilsson
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
-
Gabriela Häusler registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Pozvolnejsi rozjezd, ale pak se to cetlo skvele, trochu chybela vyraznejsi dynamika mezi hlavnimi postavami.
Přečíst více -
Zuzana Bártová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Prijemna cetba, po vlaznem uvodu a zdlouhavem popisu postav a okoli, pak prislo prijemne tempicko detektivky. Knizka me bavila, urcite si prectu od autoru druhou knizku.
Přečíst více -
Lucie Karolová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Dokonalost! Chci víc!
Přečíst více -
Kristýna Holubová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Za mě slabší detektivka, ikdyž bylo zajímavé prostředí vetešnictví a starožitností.
Přečíst více -
Veronika Horáková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Smrt číhá na jarmarku je druhý díl feel good detektivní série Vraždy v Österlenu a musím říct, že jsem z něj stejně nadšená jako z prvního dílu Smrt přichází na prohlídku. Pohodová atmosféra, sympatičtí vyšetřovatelé, ale i vyšetřování, které má spád, už k příběhu neodmyslitelně patří a to je to, co mě na této sérii baví. Pokud hledáte příjemnou detektivku, kde budete napnutí, kdo je vrah, ale zároveň nepotřebujete detailní popisy vražd jako v knihách od Jo Nesbøho, pak si knihu určitě užijete. A kdo si myslí, že detektivka nemůže být provázena pohodovou atmosférou idylickým venkovem, pak ho kniha rychle vyvede z omylu. Knihu mohu tak jednoznačně doporučit a myslím, že na slunné léto je jak dělaná. Zároveň pokud jste nečetli první díl, tak doporučuji jím začít, protože knihy na sebe navazují co se týče vztahů hlavních postav. Já doufám, že série tímto dílem nekončí a příští rok se dočkáme třetího dílu.
Přečíst více -
Veronika Horáková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Tak tohle bylo moc milé překvapení. Knihu jsem zaznamenala na základě kladných recenzí od vícero knižních influencerů a musím říct, že to bylo příjemné, pohodové čtení a bavilo mě to od začátku do konce. Oba vyšetřovatelé mi hned padli do oka, příběh svižně odsýpal, bylo to skvěle a čtivě napsaný a co mě opravdu těší - jedná se o knižní sérii. Takže se už těším na další díl. Pokud tedy hledáte pohodovou oddechovku (opravdu se nejedná o dechberoucí drama), pak vřele doporučuji.
Přečíst více -
Lucie Urbanová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Vcelku zdařilá detektivka…i když do Agathy Christie má daleko. Vraha jsem odhalila, takže žádné překvapení. Bohužel. Ale aspoň to byla klasická detektivka s vcelku sympatickými postavami.
Přečíst více -
Kateřina Vlasáková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Hodnotila bych 4;5 hvězdičky z pěti, případ byl zajímavější než ten předchozí, lépe se četl a celkově byl svižnější. Bavilo mě, že se jednalo o opravdovou honičku před zákonem. Bylo to napínavé a neustále se objevovaly nové skutečnosti. Doufám, že se brzo dočkáme dalších dílů, protože mi Vinston a Espingová budou chybět. Navíc se kniha točila okolo starožitnictví a autoři do knihy zakomponovali zajímavé informace z branže.
Přečíst více -
Stela registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Čekala jsem od toho víc. Do Agáty Ch. to má hodně daleko. Další díl si nepořídím.
Přečíst více -
Eliška Vintiková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Milá, oddychová detektivka. Navodí pohodu a ráda jsem se k ní vracela. Co mě ale mrzí, že se teď na všechny obálky detektivek píše "ve stylu Agathy Christie", aby se prodávaly. S Agathou to nemá absolutně nic společného, snad až na to, že detektiv vraha odhalí přede všemi účastníky.
Přečíst více -
Jana Šimečková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Fakt se mi to líbilo, sama bych to označila za laskavou detektivku že svérázného švédského venkova, takovou moderní Agathu Christie (i podle závěrečné hlavní řeči detektiva před všemi podezřelými). Děj oživuje pedantské chování slavného policisty, vtipné komentáře místní policistky a hlavně úžasný nadhled autorů. Tahle kniha také popisuje, že když má někdo peníze, tak dokáže ohýbat pravidla podle svého a kvůli penězům se snadno zničí i krásná lokalita.
Přečíst více -
Markéta registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Opravdu příjemné čtení, pěkně napsáno, po dlouhé době příjemná detektivka, bez zbytečné krve a surovosti.
Přečíst více -
Renáta Lasevičová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Příjemné počteníčko. Doporučuji všem co milují klasické detektivky.
Přečíst více -
Miroslav Pijak registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
zaujala od prvni vety, cetl jsem jednim dechem, tesim se na dalsi dily
Přečíst více -
Josef registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Klasická detektivka, která se dobře čte.
Přečíst více