Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Výhodný balíček
Doporučujeme pro čtenáře starší 18 let. Série obsahuje explicitní zobrazení krve, násilí a sexuálních scén a může na některé čtenáře působit znepokojivě. Brutální manga, ve které bere detektiv Hiroki Dan spravedlnost do svých zkrvavených rukou. Ideální čtivo pro fanoušky seriálu Dexter.
Doporučujeme pro čtenáře starší 18 let. Série obsahuje explicitní zobrazení krve, násilí a sexuálních scén a může na některé čtenáře působit znepokojivě.
Brutální manga, ve které bere detektiv Hiroki Dan spravedlnost do svých zkrvavených rukou. Ideální čtivo pro fanoušky seriálu Dexter.
Natkaaaa registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Mám ráda takovéhle brutálnější příběhy. Děj této knížky ubíhal svižně a byl zajímavý, takže se čtenář nenudil. Momentálně tato kniha, která patří mně, koluje po mojí třídě a každý si ji chválí. Můžu jen doporučit. Není to nic pro slabší povahy
Kristýna Hrdinová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Jak název napovídá je to brutální ale rozhodne to stojí za to. Dan dokázal vypadat rozkošně při mučeni vrahů a to se musí nechat. Je to trochu podobné seriálu Dexter. Takže pro fanoušky velké lákadlo.
A. registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Nejlepší díl byl podle mě ten první. V ostatních se opakuje děj a zatím stále nevíme nic o hlavní postavě. Doufám, že další díl už prozradí víc.
Mirek registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Opět skvělý díl série,těším se na další
Jakub Josiek registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Tato manga je neskutečně overrated. Hlavní postava je nezajímavá a nemá nějaký hlubší příběh či se čtenáři nedostane vysvětlení, proč tak jedná. Pozitivní stránkou na tomto díle je kresba a celkový vizuál. Recenze je psaná po přečtení všech dílů :))
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....