Recenze na knihu
Starší dějiny pro střední školy, učebnice. Část první Jitka Komendová,Jarmila Bednaříková,Karel Sklenář,Robert Antonín,Tomáš Borovský,Michaela Antonín Malaníková,Petra Melichar,Miriam Nývltová Fišáková,Stanislav Stuchlík,Ondrej Šedo
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
1.7 z 5 3 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 2× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
Martin Cuny registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček
Neuvěřitelný paskvil s celou řadou faktických chyb. Podle této učebnice vznikala Velká Morava postupně za vlády Lumírovců (literární skupiny z konce 19stol.), Slované přišli o 200 let dříve a mohl bych pokračovat donekonečna. Pokud se podle této knihy bude někdo připravovat na zkoušky, jen se při nich před zkoušejícím zesměšní. Knihu vracím, je naprosto k ničemu.
Přečíst více -
Petr registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček
Nejhorší učebnice, moc zbytečného textu, není mapa se kterou se dá pracovat v každém tématu, takže když byla někde válka nevíte kde se to odehrávalo a nebo když někdo kolonizoval území tak nevíte kde leželo.
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Tuto knihu můžu doporučit jako přehled různých historických textů a pramenů, o které bývá často v dějepisných učebnicích pro gymnázia nouze. Dobře se díky ní pamatují různá období. Jako hlavní učební materiál ji nedoporučuji, spíše jako obrazovou přílohu. V textu se vyskytuje několik faktických chyb a je potřeba věci ověřovat a hledat i v jiných zdrojích.
Přečíst více