Série Temné koruny

Temné koruny

Fantastický svět plný magie. Tři krásné a silné sestry soupeřící o moc. Jen jedné z nich se splní dávný sen a usedne na trůn, na zbylé dvě čeká jen krutá smrt.

Jihokorejské spisovatelce Kendare Blake se podařilo vytvořit tajemný svět plný nadpřirozených schopností a nelítostných soubojů, díky čemuž se knižní série Temné koruny těší mezi fanoušky žánru sci-fi a fantasy velké oblibě.

Mirabella, Arsinoe a Katharina jsou trojčata a každá z nich disponuje jinými kouzelnými schopnostmi. Jedna dokáže poroučet přírodním živlům, druhá všem divokým zvířatům a třetí dokáže pít smrtící jedy jako limonádu.

V prvním díle série s názvem Tři temné koruny se staneme svědky příprav na rozhodující souboj mezi sestrami. Která z nich dokáže nejlépe využít své schopnosti a zvítězit?

Pokračování s názvem Jeden temný trůn přenese čtenáře doprostřed nelítostného soupeření, ve kterém jde o všechno. Dokáže se vaše favoritka vypořádat se svými protivnicemi a usedne nakonec na vytoužený trůn? A bude to stát opravdu za to? Odpovědi na své otázky dostanete ve třetím díle série s názvem Dvě temné vládkyně.

Pokud patříte k fanouškům Hunger Games, rozhodně si připište Temné koruny na svůj knižní seznam!