S láskou tě nenávidím

Máte-li chuť na romantiku s trochou erotiky, a přitom se od srdce zasmát, potom s příběhy ze série S láskou tě nenávidím, rozhodně nešlápnete vedle. Napsala je jihoafrická spisovatelka Jo Watson, a to už samo o sobě je zárukou, protože její knížky přečetly doposud miliony dívek a žen na celém světě, které si získala zvláště svým nenásilným, přirozeným a čtivým tvůrčím stylem.

Oba dva díly série, se kterými se setkáváme v českém překladu, můžete číst kdykoliv a kdekoliv. Poskytují skutečnou zábavu, nechce-li se vám příliš přemýšlet, a především relax. Nechybí jim ovšem ani akce, vzrušení a špetka rodinného dramatu. Jejich hrdinové nejsou dokonalí, mají svá pro i proti, ale nepostrádají smysl pro humor. A to je přece tak osvěžující!

První díl série, S láskou tě nenávidím (Love to Hate You, 2018), vypráví příběh mladé a hezké dívky Sary. Má svoje starosti s otcem a má za sebou už i pár trapasů. Zejména ten poslední jí pěkně zavaří – poněkud totiž ulítla se svým šéfem – netušila ovšem, že je to on. Jak si s tím poradí a kdo jí pomůže, to se dozvíte jedině tak, že si knížku přečtete. Ta hurá do toho, a dobře se bavte!

Mám tě ráda, nemám tě ráda (Love You, Love You Not, 2019) je název druhého dílu série. Na ten první nijak nenavazuje, jde o další, zcela samostatný příběh, tentokrát o dívce Poppy. Usilovně hledá své místo na slunci, chce být herečkou, ale to se jí moc nedaří a nějak se přece živit musí! Svou roli si však přece jenom zahraje. Vezme místo sekretářky jednoho upjatého a přísného generálního ředitele. Jak to všechno dopadne není radno prozrazovat. Odpoutejte se tedy od běžných starostí, uvařte si čaj, zalezte do pelíšku a pusťte se do čtení – bude to stát za to!

Zobrazit více

Co hledáte?

 • Zajímá vás

  Stav

  Dostupnost

  Vazba

  Míra poškození

 • Autoři

 • Nakladatelé

 • Jazyk

  Hodnocení

  Seřadit:

  Co hledáte?

 • Zajímá vás

  Stav

  Dostupnost

  Vazba

  Míra poškození

 • Autoři

 • Nakladatelé

 • Jazyk

  Hodnocení