Zákony bohatství Tomáš Lukavec, Martina Brandová

Zákony bohatství - Tomáš Lukavec, Martina Brandová

Kniha ( měkká vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

K nákupu nad 149 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Pravým Britem snadno a rychle 2

K nákupu nad 699 Kč dárek zdarma v hodnotě 199 Kč

Pravým Britem snadno a rychle 2

Jen podnikat nestačí…Vytvořte s námi značku, která vydělává za Vás Praktická a zábavná kniha od autorky bestselleru a podnikatelky Martiny Brandové a autora dvou bestsellerů a brandmanažera úspěšných značek Tomáše Lukavce popisuje podstatu úspěchu v podnikání 21. století, jak online, tak offline. Toho dosáhli oba autoři a byznys partneři svým… Přejít na celý popis

Objevuj svět s magickými čočkami | Bestsellery za 199 Kč Objevuj svět pomocí magické trojbarevné čočky! Bestsellery za 199 Kč! Více informací

Popis

Jen podnikat nestačí…Vytvořte s námi značku, která vydělává za Vás

Praktická a zábavná kniha od autorky bestselleru a podnikatelky Martiny Brandové a autora dvou bestsellerů a brandmanažera úspěšných značek Tomáše Lukavce popisuje podstatu úspěchu v podnikání 21. století, jak online, tak offline. Toho dosáhli oba autoři a byznys partneři svým vizionářským přístupem ve firmě Zákony BOHATSTVÍ?!

„Proboha! Na naše konzultace chodí lidé, kteří přežili domácí násilí nebo krach firmy a teď koučují jiné lidi. „Nedaří se mi prodat,“ říkají. Pak se podíváme na jejich web a nikde není ani zmínka o tom, co prožili, jejich příběh, či to, co je vedlo k tomu, co dělají. „Proč to tam není?“ Ptáme se jich. „Není to vhodné, je to mé soukromí,“ říkají. „A když se vám jiní lidé svěřují se svým soukromím, to vhodné je?“ Většinou na nás koukají s otevřenou pusou. Nebereme si servítky.

Váš příběh nepatří Vám. Patří světu. Tečka.

Díky tomuto přístupu se firma Zákony BOHATSTVÍ stala projektem, který má za sebou 3 úspěšné knižní bestsellery, VIP podnikatelský klub o více jak 600 členech, sérii úspěšných prémiových online kurzů pro podnikatelské fajnšmekry, kteří skutečně vydělávají. Bez omáček a keců.

Firmu založili bývalá chůva milionářů, která utírala bradičky a měnila plínky a umývač oken na benzínce, který neměl peníze ani na autobus do města. Jsou to lidé jako Vy. Kteří vyrazili a svým pohledem na svět začali ohýbat všední realitu běžných lidí a podnikatelů. Svým příběhem a přístupem již pomohli více jak 84 000 klientů, kteří prošli jejich kurzy, kampaněmi a více jak 100 000 čtenářů, kteří si přečetli jejich knihy, e-booky a marketingové brožury.

Tato kniha nesmí chybět u každého, kdo chce konečně vydělávat, získat bez zbytečných řečí tipy z praxe více jak 27 milionového byznysu a ještě se u toho dobře bavit. Přestaňte snít a jděte do svých projektů naplno. Je načase!

Sdílet 0

Nakladatel
Zákony bohatství
datum vydání
5.04.2019
isbn
978-80-270-5095-6
ean
9788027050956
Jazyk
čeština
Počet stran
191
Vazba
měkká vazba

Jak si vede v knihy Dobrovský?

35396. v e-shopu | 33577. minulý týden | 8585. nejlepší dosažené 05.06.2020

65. v Podnikání | 59. minulý týden | 59. nejlepší dosažené 06.09.2021

Hodnocení a recenze čtenářů

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

Další knihy autora