Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 11 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • fejky_y registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Tak tohle byl jeden z těch nejlepších dílů této série. Dělo se tam toho strašně moc a pak se to krásně pospojovalo. A když říkám moc, tak fakt hodně. Jsem ráda, že podle toho, jak příběh pokračuje, zjišťujeme že konečně tam zase bude více Owena. Mrzí mě sice že v této knize nebyl moc Nate, ale zase si říkám, že to tak mělo být a určitě v dalším díle zase bude dost. Dále mě zajímá, jak to bude dál ohledně Angie a Leny. Těším se na další díl, kor když nám sama Wendy na konci v jejím dopise pooodhalila, co proběhne v další díle. Tak snad na podzim..

    Přečíst více
  • Zdenka Nováková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

    Moc jsem se na knihu Wendy Dranfield těšila. Mám přečteny všechny knihy s postavou Madison Harperové. Je to napínavé a milé čtení, stejně jako tento díl série. Začíná ránem kdy se Madison probudí sama bez Nata a po chvíli nalezne jeho vzkaz v kuchyni. Natův příběh se od této chvíle od Medison na čas odděluje a žije si svým životem. Nejdůležitější dějová linka příběhu se odvíjí od nálezu zohavené mrtvoly a hledání vraha , souběžně s dalším emotivním vyšetřováním ztráty dítěte, které Madison trápí. Děj je napínavý. Další postava unesené dívky čtenáře zcela jistě zneklidní. Občas jsem se v komplikovaném ději ztrácela. Nakonec Madison vše úspěšně vyřeší. Strach o postavy a jejich životy a napínavé situace mne zcela pohltily. I když konec příběhu je smutný, pro Madison, Nata, Owena a Vince vše dobře dopadne. Jsem zvědavá, jak se život hlavních hrdinů v dalším díle vyvine díky změnám v jejich životech, jež z příběhu vyplývají. Knihu vřele doporučuji , určitě Vás nezklame.

    Přečíst více
  • marti_na_s registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Za mě zatím nejsilnější díl celé série s Madison Harperovou. Knihu jsem otevřela ráno a večer ji dočetla , prostě nešla odložit. Wendy opět naservírovala příběh plný napětí, emocí a zvratů, kdy člověk neustále potřebuje vědět, co bude dál. Máme tu dvě dějové linie . Jedna nás zavádí do minulosti k unesené dívce, druhá sleduje Madison a její současné vyšetřování. Od začátku jsem přemýšlela, jak spolu oba příběhy souvisejí, a hrozně mě bavilo sledovat, jak do sebe jednotlivé střípky postupně zapadají. Ve chvíli, kdy se minulost začne propojovat s přítomností, dostává příběh ještě větší spád a napětí. Jako matku tří dcer mě tentokrát děj zasáhl možná ještě víc než obvykle. Linka se zmizelými dětmi byla mrazivá, bolestná a místy jsem u některých scén doslova trnula. Přestože jsem měla během čtení své teorie, autorka mě několikrát dokázala překvapit a některé momenty mě zasáhly mnohem víc, než jsem čekala. Madison je stále silnější a silnější postava a neskutečně mě baví sledovat její vývoj. Zároveň mi bylo tentokrát hodně líto Natea, který si prochází opravdu těžkým obdobím. O to víc doufám, že už konečně našel odpověď na to, co a koho ve svém životě skutečně chce. Potěšilo mě také, že se začíná více rýsovat prostor pro Owena, a jsem zvědavá, jakou roli bude hrát v dalších dílech. Případ byl temný, nepříjemný a místy až šokující, opravdu je každý díl lepší a lepší .

    Přečíst více