Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.8 z 5 30 hodnocení čtenářů

24× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • Dáda registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

    Za mě asi nejlepší série hokejových romancí. Každý díl byl velice povedený a tenhle není výjimkou. S Dylanem a Sierrou se ve spoustě věcí ztotožňuju a přirostly mi k srdci asi nejvíc. Opět nechyběla chemie, emoce ani humor a čtení mě opravdu bavilo. Pro mě to byla oddechovka po složitých fantasy světech.

    Přečíst více
  • V. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Laughing, crying, and my heart aching... ❤️ I love Off the ice trilogy but I think I like Revolve the best. I've just found myself relating to Dylan (and Sierra) in many ways. I love and understand the way both of them try to seem strong, brave and carefree just because they don't want to worry their friends and families. Reading this book shifted something inside me, and I need to process it yet. Either way I strongly recommend this book to every romantic girl/woman, who happens to enjoy a little bit of smug (or more )

    Přečíst více
  • Jiřina Michalcová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    ⛸️Volná jízda⛸️ Série: Mimo led 3 Autor: Bal Khabra Počet stran: 415 Někdy nejsou nejtěžší pády ty, které bolí fyzicky. Někdy jsou to ty, které nám vezmou víru v sebe sama. ⛸️Sierra byla nadějnou krasobruslařkou, dokud její kariéru nezastavilo vážné zranění. Zatímco její tělo se postupně uzdravuje, mnohem těžší je překonat strach, který si z pádu odnesla. Návrat na led pro ni znamená čelit vlastním obavám a nejistotám, které ji pronásledují při každém kroku. Dylan je talentovaný hokejista, který se snaží napravit chybu a získat zpět důvěru svého týmu. Když dostane příležitost stát se Sierriným krasobruslařským partnerem, ani jeden z nich netuší, jak moc jim toto nečekané spojení změní život. ⛸️Společné tréninky nejsou jen o bruslení. Jsou o důvěře, odvaze a hledání síly pokračovat dál i ve chvílích, kdy se zdá jednodušší vzdát se. Sierra a Dylan si postupně nacházejí cestu nejen k ledu, ale také jeden k druhému. Jejich vztah vzniká přirozeně, pomalu a krásně ukazuje, jak důležité je mít vedle sebe člověka, který vás podrží ve chvíli, kdy sami pochybujete. ❤️Na knize jsem si nejvíc užila propojení krasobruslení a hokeje, silné emoce a téma překonávání vlastních strachů. Nejde jen o romantiku, ale také o příběh o uzdravování, druhých šancích a odvaze znovu věřit sobě i ostatním. Pokud máte rádi sportovní romance plné emocí, podpory, chemie mezi hlavními hrdiny a příběhy, které zahřejí u srdce, Volná jízda by vám rozhodně neměla uniknout. ❤️Příběh o tom, že někdy potřebujeme jen někoho, kdo nám pomůže udělat první krok zpátky na led.❤️ Za krásnou knihu v rámci spolupráce moc děkuji @grada_cz @cosmopolis_cz @cosmopolisya ❤️❤️❤️ Hodnocení:⭐⭐⭐⭐⭐ #balkhabra#volnajizda#bookstagramcz #spolupráce #hokejovka

    Přečíst více
  • Kupka registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    V první řadě bych ráda vyzdvihla autorku, že ačkoliv se jedná o velmi populární žánr, který přímo vybízí ke klišé, tady to prostě funguje. Určitě už jsme četli příběh o krasobruslařce a problematickém hokejistovi. Ale víte co? Ono to funguje. Neřešíme jen sportovce, ale i jejich fyzická a psychická zranění. Díky tomu příběh dostal hloubku a hlavní hrdiny si zamilujete. Autorka také chytře buduje vztahy s dalšími postavami, takže je na co navazovat v dalších dílech.

    Přečíst více
  • Panenka33 registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

    ...třetí díl série, byl také perfektní, kluci jsou skvělí, takový zlatí retrývři, miláčci. Bavila mě dynamika mezi hrdiny, celá série je povedená, určitě dopuručuji

    Přečíst více
  • Teretela registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Ostatně jako předchozí knihy, i tahle mně nadchla. Libí se mi jak se v knize prolínají i ostatní páry z předchozích knih, a vidím jejich posun. Ke knize. Možné spoilery. Dylan je až moc přehnaně vázanej, a Sierra zbytečne moc odmítavá. I přes veškerou jeho snahu, má pořád potřebu myslet na Justina a porovnávat je. Veškerou tíhu bere na sebe, a Dylan udělá cokoliv, aby ji od všeho pomohl. Jeji vztah se vyvíjí pomaleji než třeba předchozí vztahy z knih. Ale o to víc je krásnější vzhledem k tomu že tohle je jeich společné poprvé. Knihu rozhodně doporučuji, pokud jste si stejnem jako já zamilovaly i ostatní hlavní hrdiny.

    Přečíst více