Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání | Přejít ke košíku
Nacházíte se zde: Domů » Knihy » Cizojazyčná literatura » English literature » Fiction and Literature » Thriller and Crime
3.7 z 5 7 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 5× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
fejky_y registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Pomalu nevím kde začít. Na knihu jsem se těšila asi už dva měsíce předtím, než měla u nás vyjít. Skvělý námět. Anotace zněla opravdu super a ta obálka je parádní. Jenže.. Ta obálka vůbec nesedí k tomu, co jsme v příběhu dostali. Z příběhu jsem nakonec strašně zklamaná. Myslela jsem, že budou v jedné chatce odříznutí úplně od světa. Ale vlastně byli na ostrově plných lidí a z baráku kamkoliv kdykoliv mohli odejít. Do hospody, do supermarketu,.. Sice jsem nepřišla na to, kdo zabil ''naší mrtvolu'', ale i tak jsem strašně zklamaná. Kdybych to tušila, tak bych možná byla ještě zklamanější. Ale stejně to nebylo žádné wau. Z čeho jsem měla občas nervy byla hlavní postava Cara, jak jí vše pomalu docházelo. Co mi i vadilo bylo jméno Ferdia, ze začátku jsem si myslela, že je to žena, dokud se to v příběhu neujasnilo. Jediné co bych chtěla vyzdvihnout, bylo pár popisů ostrova, atmosféra a sem tam fakt nervy drásající scéna (ale vždy trvala jen okamžik). Nejsem si jistá, zda si od autorky ještě někdy něco přečtu.
Pomohla vám tato recenze? Ano 4
Kniha, Kalibr, 2025, 9788024298931
Naděžda Bajtek Zasadilová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Trochu kontroverzní záležitost – někoho nadchne, jiného nechá chladným. A co já? „Sněhová bouře“ mi svým námětem připomněla styl Agathy Christie – skupina přátel uvězněná na odlehlém irském ostrově, odříznutá od světa díky sněhové bouři. Chtěla jsem lehčí thriller s atmosférickým prostředím, a přesně to jsem dostala. Velké plus dávám čtivosti – děj odsýpá, žádná hluchá místa, a i když téma „odříznuté společnosti“ není nijak originální, autorka ho dokázala podat tak, že jsem se nenudila a chtěla vědět, jak to dopadne. Knihu jsem zvládla za den. Pokud máte rádi pomalejší, postupně gradující příběhy, nejspíš nebudete zklamaní. Jen se na tuhle atmosférickou jednohubku musíte správně naladit.
Pomohla vám tato recenze? Ano 1
Kniha, Kalibr, 2025, 9788024298931
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Top autoři Vše
Top série
Témata Vše
Intriky, bohové, žárlivé nymfy
Zakázaná láska Persefony a Háda v moderním, lehce pikantním komiksovém podání, které se čte jedním dechem.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Top autoři Vše
Témata Vše
Nový knižní rozhovor s ikonou českého baletu
Život na špičkách, který není jen o tanci. Nikola Márová – hvězda Národního divadla – otevřeně o dřině, zranitelnosti i síle, která se skrývá za dokonalým pohybem.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
TOP Interpreti
Témata Vše
Nová série Sněgoňové a Kotlety
Postapokalyptické Česko, zmutovaní lidé a pevnost, kde byl klid jen do příjezdu sester Jaderné bohyně. Vítejte ve zběsilém postapo světě nejlepších autorů české fantastiky.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Doplňky pro děti a dětského pokoje Vše
Dřevěná hračka s duší
S Krtečkem je stavění radost, která rozvíjí dětskou trpělivost, logiku i šikovné ručičky.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Albi - Kouzelné čtení Vše
TOP hry
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Populární témata Vše
Dobrá záložka od Knihy Dobrovský Vše
Tipy na dárky Vše
Každý měsíc společně přečteme tisíce knih
Každý týden nové recenze, doporučení, tipy a čtenářské triky. Od zkušených redaktorů i našich knihkupců.
Nechte se inspirovatSpojuje nás nejen láska ke knihám. Knihy Dobrovský vždy budou rodinnou firmou, která pamatuje na své kořeny.
Přečtěte si náš příběhPo–Pá: 8:00–17:00
Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a platí pro něj Zásady ochrany soukromí a Smluvní podmínky. | © 2001–2025 DOBROVSKÝ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.