Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.4 z 5 13 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

  • Anonym registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček

    Kniha s pěkným obalem,ale bohužel mne příliš neoslovila.A tudíš jsem ji ani nedočetla.Příběh pojednává o spisovatelce,která píše historický příběh a tak jednou čtete její příběh a pak příběh,který píše.Knihu jsem přečetla do poloviny a ničím zvláštním nezaujala.Dala bych jen jednu hvězdičku,ale uznávám,že někomu by se přece jen mohl příběh líbit a nechci ho úplně zatracovat,jelikož jsem knihu nedočetla do konce,proto dávám dvě hvězdičky.

    Přečíst více
  • Klara registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

    Kniha mě svým dějem naprosto pohltila. A nebylo to jen kvůli tomu, že se děj odehrává ve Skotsku :)

    Přečíst více
  • Zuzka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Romantický příběh z prostředí Skotska se četl jako pohádka a moc se mi líbil. I další kniha autorky Mariana byla skvělá.

    Přečíst více
  • Dagmar L. registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

    Tak nevím, váhala jsem a nakonec jsem přidala jednu hvězdičku navíc.. Sice jsem se nemohla pořád začíst, četla jsem "na etapy" a odbíhala k jiné knize.. Ale když už jsem se začetla, musím uznat, že je to hezký příběh a stojí za přečtení. Ta hvězda navíc je za mé oblíbené Skotsko, jakobity a ten závěr ;-)

    Přečíst více
  • Libuše Kandlerová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Knihy S. Kearsleyové mám moc ráda. Vřele doporučuji :-))

    Přečíst více
  • Věrka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Krásně napsaná kniha, která mě úplně pohltila. Doporučuji !!!

    Přečíst více
  • Kateřina Vlasáková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Každý z nás, kdo čte, má určitě doma knihu, kterou vlastní už nějaký ten rok. U mě to je kniha Zimní moře, kterou jsem si koupila už v roce 2018 s nadšením a tím, že jí brzy přečtu. Místo ní jsem pak ale četla jiné knihy a na tuhle přišla řada až teď. Zpětně lituju, že jsem ji nechala tak dlouho ležet na poličce a nepřečetla si jí dřív. Příběh(y) - jsou zde totiž celkem dva - mě naprosto pohltily a nepustily až do konce. Dokonce jsem si u čtení i proplakala. Na knihu jsem myslela pokaždé, když jsem zrovna nečetla a na každé čtení se moc těšila. Jsem proto ráda, že jsem sehnala z druhé ruky už neprodávaný druhý díl a mám ho doma. Teď mám rozečtené Dítě číslo 44 ve čtečce, ale až ho dočtu, myslím, že se brzy pustím do Ohnivého ptáka. Miluju autorčin styl psaní a i když je v historické části těžší a má hodně postav, moc jsem si knížku užila. Určitě doporučuji ostatním čtenářům a fanouškům historie. ❤️

    Přečíst více
  • Hankakuk registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Tuto autorku a její knihy miluju. Kdo má rád časové linie, historii a romantiku, tak s touhle knihou neudělá chybu. Po přečtení máte chuť vyjet na místa o kterých autorka píše.

    Přečíst více