Recenze na knihu
Noční škola Odkaz Daughtery C.J.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.0 z 5 3 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
MichalaT. registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Myslím, že druhý díl byl podobný jako první, hodně akce a napětí a dokonce padla i nějaká ta pusa. Mrzí mě, že pokračování není v češtině, zajímalo by mě, jak to všechno dopadne.
Přečíst více -
Sachely registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Kniha je určitě velice dobrá, jen je škoda, že je pro starší čtenáře velmi předvídatelná. Zatímco v prvním díle bylo vše zahaleno rouškou tajemství, postupně se odkrývala pravda, došlo i k nějaké té puse i vraždě, druhý díl byl podle mně slabší. Začátek byl napínavý a tak jsem očekávala od toho hodně. Ale, nic? Různé románky, spekulace, cvičení, podezřívání, další spekulace a nakonec byla zápletka společně s rozuzlením úplně až na samém konci knihy. A závěr. Opět došlo i k nějaké té puse, i k nějaké té vraždě, a nakonec jsme se nedozvěděli, to, co jsme se celou dobu chtěli dozvědět. Jinak se mi kniha velice líbila hlavně tím jak skvěle byla napsána, ale chci se jen zeptat. Jsem jediná, která jsem si všimla těch chyb? Nikde jsem neviděla, že by si toho také někdo všiml. Pozor spoiler! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V prvním díle Allie řekla prefektka, že tam bude pravděpodobně jen na letní semestr(což byla hloupost, která v příběhu neseděla). Allie se naštvala a běžela za ředitelkou, ale v půlce cesty jí zastavil Sylvain, který ji vyvedl z míry. Už NIKDY se nevrátila za ředitelkou a počítala s tím, že bude na škole po celý rok. Úplně jak kdyby ten rozhovor nikdy neproběhl a ještě si tam Allie říkala. Však prefektka mi nikdy nic špatného neřekla. No nevím, když vám někdo tvrdí, že si za měsíc můžete sbalit pět švestek a jet domů místo aby jste tam byli minimálně rok a vy na ten rozhovor prostě zapomenete, to je hloupost. Ve druhém díle Allie společně s Carterem zaslechla rozhovor, který dost nasvětšoval tomu, kdo může být špeh. Autorka opět dělala, že na to Allie zapoměla.
Přečíst více -
Maya_kotori registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Další díl mě nezklamal, na naopak, jsem z něj nadšená! Neskutečně moc mi ta knížka přirostla k srdíčku a s Allie jsem prožívala každou chvíli tak moc, jako bych byla ona. Tentokrát spadlo i víc slziček a řekla bych, že celkově tento díl je tak trochu smutnější...Jsou tam, ale i veselé chvíle nebo vtipné momenty, kdy se musíte usmát nebo zasmát :D. Jak už jsem psala, i druhý díl mě bavil a jsem z něj nadšená, jen mě hrozně mrzí, že jsou do češtiny přeložené pouze dva díly. Tudíž je tento poslední :( Ale tak snad se nám co nejdřív přeloží :D, toho dne se nemůžu dočkat!
Přečíst více