Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání | Přejít ke košíku
Nacházíte se zde: Domů » Knihy » Beletrie » Detektivky, Thrillery a Horory » Thrillery
4.6 z 5 10 hodnocení čtenářů
7× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Naděžda Bajtek Zasadilová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Taylor Adams rozděluje thrillerovou komunitu. Buď jeho knihy budete milovat, nebo Vás prostě neosloví! Já jsem jeho fanoušek, četla jsem od něj vše, co u nás bylo vydáno. NENÍ ÚNIKU, byla má první kniha, kterou jsem od autora v minulosti četla a myslím, že i zrovna v tomto období - pamatuji si, že venku byl sníh. Hodnotila jsem ji plným počtem hvězd a byla nadšená. Další knihou byla NA DOSTŘEL a ta byla takový lepší průměr, dostala 3 hvězdičky, ale i tak se mi jeho styl psaní líbil a moc jsem se těšila na další knihu. MOST SEBEVRAHŮ je přesně uprostřed – není tak excelentní jak Není úniku, ale je o něco lepší než Na dostřel. Adams umí nastavit šílené tempo, příběh letí a ani teď po dočtení nechápu, jak toto dělá. Opravdu umí vytvořit dokonalé napětí. Čtenář je v ději s hlavními hrdiny od první kapitoly a chce vědět víc, proto otáčí stránky, nejde rozumně spát a knihu musí prostě dočíst. Všechny tyto čtenářské nešvary, kterým se snažím vyhýbat, tak Adams u mě dokonale zbořil. :-) Základní prvky jsou na téma: sériový vrah & dvojčata, a to vše se odehrává jen se třemi hlavními hrdiny, poblíž mostu, kterému se říká MOST SEBEVRAHŮ. Celý příběh tam není opravdu nikdo další – teda když nepočítám prodavačku na benzince :-) Autor si vystačí s málem a je z toho velký příběh, který je i vyprávěn trochu jinak než jsme povětšinou zvyklí. Dostaneme 3 verze příběhu - oběti, sestry a nakonec verzi policejního důstojníka. Moc jsem si čtení užila! Určitě doporučuji!
Pomohla vám tato recenze? Ano 0
Kniha, Kalibr, 2022, 9788024285122
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Top autoři Vše
Top série
Témata Vše
Pohádky, které pomáhají
Třicet pohádek od českých spisovatelů pro klidné večery i hezké sny. Každá má uvedenou délku čtení a doprovází ji jemné ilustrace Heleny Synkové. Kniha navíc pomáhá dětem se závažným onemocněním.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Top autoři Vše
Témata Vše
Joanna si myslela, že má vyhráno.
Nový život, nový začátek, žádné stíny. Jenže pak zmizel Nate – a s ním i její jistoty. Co zůstalo? Touha, která pálí víc než strach. A temnota, do níž se znovu dobrovolně noří.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
TOP Interpreti
Témata Vše
Nová série Sněgoňové a Kotlety
Postapokalyptické Česko, zmutovaní lidé a pevnost, kde byl klid jen do příjezdu sester Jaderné bohyně. Vítejte ve zběsilém postapo světě nejlepších autorů české fantastiky.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Doplňky pro děti a dětského pokoje Vše
Dřevěná hračka s duší
S Krtečkem je stavění radost, která rozvíjí dětskou trpělivost, logiku i šikovné ručičky.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Albi - Kouzelné čtení Vše
TOP hry
Hra, kde děti často přechytračí rodiče!
Ubongo procvičí logiku, postřeh i rychlé rozhodování – a pobaví celou rodinu.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Populární témata Vše
Dobrá záložka od Knihy Dobrovský Vše
Tipy na dárky Vše
Kouzelná zima s andílkem Julínkem
Mluvicí kniha plná zvuků, příběhů a dobrodružství, která děti baví i učí.
Každý měsíc společně přečteme tisíce knih
Každý týden nové recenze, doporučení, tipy a čtenářské triky. Od zkušených redaktorů i našich knihkupců.
Nechte se inspirovatSpojuje nás nejen láska ke knihám. Knihy Dobrovský vždy budou rodinnou firmou, která pamatuje na své kořeny.
Přečtěte si náš příběhPo–Pá: 8:00–17:00
Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a platí pro něj Zásady ochrany soukromí a Smluvní podmínky. | © 2001–2025 DOBROVSKÝ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.