Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.3 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

  • Zuzka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Tak to je síla ! Název napovídá o čem kniha bude, lze ji trochu přirovnat ke knize Než jsem tě poznala. Příběh mě úplně rozsekal, posledních sto stran jsem neviděla na písmenka, tak mnou zacloumaly emoce. Nádherně napsaný příběh lásky !!

    Přečíst více
  • Jana Bártová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Krásné, dojemné, romantické a smutné :( Velmi hezky napsaná knížka se silným příběhem ,která se čte opravdu rychle. Och dlouho jsem tolik u knihy nebrečela :( .

    Přečíst více
  • Martina registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

    ‎Kdybych hodnotila knihu podle jejich prvních 200 stranek...dala bych ji max tri hvězdy , diky bohu jsem chronicky docitac..takze knihu jsem docist musela..ac jsem ji spis zaklapavala, nez otvirala... Zacatek byl tahly..pro me malo akce... tajemství..aby me to nutilo cist...ale pak se to rozjelo a konec me uplne zdrtil..i ukaply slzy.. Je to silna kniha...a po precteni musim rict, ze svuj nazor menim a doporucuju..

    Přečíst více