4.9 z 5 hvězdiček
pevná vazba399 Kč
Běžně 499 Kč
Kniha ( pevná vazba )
Poznáš rozdíl mezi jedlí a smrkem? Rozeznáš zpěv skřivánka? Víš, kolik nohou má pavouk křižák? S touto knihou, která je určena pro všechny malé "přírodovědce" od 7 let, se naučíš určovat více než 120 rostlin a zvířat z naší přírody. Každé zvíře a každá rostlina jsou podrobně popsány a vyobrazeny jak barevnou fotografií, tak i ilustrací. Dokážeš… Přejít na celý popis
Severské krimi je minulostí. Leoš Kyša, známý pod pseudonymem František Kotleta, přichází se sudetským krimi! Devadesátá léta, vražda a alternativní historie. Jedna z nejočekávanějších a nejdiskutovanějších knih roku 2023 je tady!
Více informací
Poznáš rozdíl mezi jedlí a smrkem? Rozeznáš zpěv skřivánka? Víš, kolik nohou má pavouk křižák? S touto knihou, která je určena pro všechny malé "přírodovědce" od 7 let, se naučíš určovat více než 120 rostlin a zvířat z naší přírody. Každé zvíře a každá rostlina jsou podrobně popsány a vyobrazeny jak barevnou fotografií, tak i ilustrací. Dokážeš poznat zvířata podle stop? Najdeš zde i vyobrazení těch nejčastějších stop, na které můžeš při putování přírodou narazit. Přejeme ti při poznávání přírody hodně zábavy!
0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.