5.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Skladem 2 ks
- Doručení ZDARMA od 1299 Kč, ve čtvrtek 28. 5. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
536 Kč s DPH
Běžně 599 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
The prequel to the NYT Bestselling Cat & Mouse Duet is here . . . The married woman of the manor. The stranger outside. An intoxicating novel of dark temptation and dangerous desire by the New York Times and USA Today bestselling author of the Cat and Mouse Duet. November 12, 1944. This house holds on to souls for a lifetime. I thought… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Připravujeme Nocticadia
-
Bestseller Novinka Tvůj nůž v mém srdci
-
Bestseller Little Stranger: Utíkej, holčičko
-
Bestseller Novinka Lordi bolesti
-
Bestseller Novinka Král vlků
-
Bestseller Fantasma
-
Bestseller Little Liar: Lžu ti, holčičko
-
Její duše napospas
-
Bestseller Little Stranger: Utíkej, holčičko
-
Bestseller Lights Out
-
Bestseller Novinka Encantra
-
Bestseller Připravujeme Sojka & Sekáč
-
Bestseller Připravujeme Kdo chytá v lese
-
Bestseller Fantasma
-
Sladká nevědomost
-
Bestseller Nevracej se pro mě
-
Bestseller Duše čarodějky
-
Bestseller Caught Up
-
Bezohledná
-
Dotek temnoty
-
Její duše napospas
-
Bestseller Game On
-
Bestseller Ďáblova noc 3: Hříšná posedlost
-
Nelítostný princ
The prequel to the NYT Bestselling Cat & Mouse Duet is here . . .
The married woman of the manor.
The stranger outside. An intoxicating novel of dark temptation and dangerous desire by the New York Times and USA Today bestselling author of the Cat and Mouse Duet.
November 12, 1944. This house holds on to souls for a lifetime.
I thought I had given it to my husband when I vowed to love him until the end of time. I lied. Nothing could have prepared me for the day my phantom appeared outside my window.
He was terrifying, yet hypnotizing, and I couldn't deny my intrigue. I never intended to fall into a whirlwind romance with my stalker. Especially because he's so much more than that.
A criminal. A mobster. The man who offers me solace from the monster in Parsons Manor.
There are many that haunt these halls, yet it's only my husband I fear.
- série
- Kočka & myš
- Další ze série
-
Phantom
1. Haunting Adeline: Stíny nad Adeline
2. Hunting Adeline: Hon na Adeline
3. Kde je Molly?
4. Satanova aféra
- kategorie
-
Knihy »
Cizojazyčná literatura »
English literature »
Fiction and Literature »
Romance
- Nakladatel
- Ingram Publisher Services US
- Rozměr
- 137 x 215 x 29
- datum vydání
- 8.04.2025
- ean
- 9781638933373
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 344 g
- jazyk
- angličtina
- Počet stran
- 368
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-1-63893-337-3
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.7 z 5 7 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Ali03 registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Abych pravdu řekla, čekala jsem od téhle knížky trochu víc. Vztah, který si Gigi a Ronadlo postupem času vytvořili byl hezký, i když to tak nemusí vidět každý. Čekala jsem, že se možná dozvíme něco víc o chvilkách přesně před její smrtí, jak se cítila apod. Poslední kapitola mě zklamala asi nejvíc, čekala jsem víc od poslední kapitoly. Od autorky je hezké, že dala jako bonus kapitolu o Z&A, ten konec jejich části byl opravdu nádherný. Ale i tak bohužel musím dát jen 3/5⭐️
Přečíst více -
Káťa2.0 registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
,,How could Ronaldo rule hell if he makes me see heaven?” Prequel k Hunting Adeline o naši průvodkyni Person Manor Gigi. Její osud byl tragický, ale pokud chcete slyšet světlou stránku jejího života z deníků, tak Phantom je správná volba. Vzorná matka dospívající dívky a ochotná manželka ve 40 letech byla součástí rodinné idylky. Ale Gigi je taky žena a má své vášně a zájmy s těmi se stane tajemný Phantom, který ji rád sleduje z pozadí lesů. Stala se jeho posedlostí, závislostí. Připomíná Vám to snad něco? Mělo by. Cat and mouse duet je vlastně šťastnou a zvrácenou verzí osudu mafiána Ronnieho a Gigi. Gangster slepý na jedno oko je krvelačný zástupce Al capo Alfonsa, mafiánského šéfa. Pro dobro rodiny se zbavuje krys a užívá si to, dokud nepozná ženušku notorického manžela se zálibou v gemblerství. A tím za mě zápletka končí. Je to oddechové čtení. Naučíte se pár mafiánských výrazů ze 40.let. A poslední kapitola obsahuje náhled na Adeline a Zade. Jen kvůli nim jsem po knize sáhla. A spis jsem očekávala víc než, co jsem dostala. Zase v jednoduchosti je krása. A ukápla mi slza po přečtení bonusové kapitoly. Posteskla jsem si.
Přečíst více -
Horovka registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Phantoma jsem četla až po všech ostatních knížkách z HA světa a upřímně jsem si ji nezamilovala třeba tolik jako Wheres Molly. Nevím zda to bylo tím, že jsem věděla už co se s Gigi stane nebo mě prostě nechytla. Zase kdybych ji četla před HA tak bych se dost možná ani k dalším knížkám nedostala. Gigi mi je strašně líto a ještě víc mě štvalo, že se jí nějakého lepšího života dostalo jen na tak krátko. Sice by v HA tato linka mohla chybět, ale upřímně bych byla asi radši za šťastný konec pro Gigi a Ronalda.
Přečíst více -
Emmis registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Tohle bylo naprosto dokonaly! Upřímně nevím jestli se mi líbila haunting adeline nebo Phantom víc. Hunting pořád zůstává na prvním místě ale o druhém se nemohu rozhodnout. Nemělo to tolik zápletek, plot twistů, zvratů a ani takovou hloubku a duši jako haunting adeline a soustředilo se to hlavně na příběh gigi ale i přesto byla tato kniha naprosto dokonalá!!! Upřímně jelikož jsem věděla jak gigi dopadne, nebylo to pro me úplně lehké číst a všímala jsem si detailů které bych bez této vědomosti přehlížela. Očekávala jsem úplně jiný konec a jsem ráda za to jaký jsme dostali. Zároveň se mi více zamlouvali postavy. Gigi byla skvělá a to jak se starala o seru mě málem rozbrečelo protože jejich vztah byl úžasný. Ronaldo mi ze začátku možná přišel i o trošičku lepší než zade ale nakonec jsou asi na stejné úrovni. Over all tuto knihu miluju a kdybych ji mohla dat 6 hvězdiček, hned to udělám.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Na zlaté hraně – příběh o tlaku, ambicích a ceně vítězství | RECENZE
-
Pejsek a kočička jsou zpět: jak Pavel Fara navazuje na Josefa Čapka
-
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti ani po letech neztrácí svou podivnost | RECENZE
-
Nevyměkni – novinka Stephena Kinga nasáklá šílenstvím a pomstou | RECENZE
-
Co číst v květnu: 5 novinek plných napětí a silných příběhů
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy