Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Kniha ( měkká vazba )
128 Kč s DPH
Běžně 143 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Při zaslání zboží balíčkem
K nákupu nad 1699 Kč dárek zdarma v hodnotě 198 Kč
Stalinova baletka - Příběh odvahy a boje o přežití v sovětském Rusku
Od vydania knižky Najlepšie vtipy 1 prešlo už pár rokov. Kniha sa vtedy a aj ako opakovaná dotlač tešila vašej pozornosti a som od vydavateľa dostala súhlas k tvorbe druhého, a možno i ďalších dielov. Začala som oduševnene písať. Ibaže prišla jar a na mňa čakali náročné práce v záhrade. Záhradní škriatkovia sa na mňa vykašľali. Nepomohli mi.… Přejít na celý popis
Od vydania knižky Najlepšie vtipy 1 prešlo už pár rokov. Kniha sa vtedy a aj ako opakovaná dotlač tešila vašej pozornosti a som od vydavateľa dostala súhlas k tvorbe druhého, a možno i ďalších dielov. Začala som oduševnene písať. Ibaže prišla jar a na mňa čakali náročné práce v záhrade. Záhradní škriatkovia sa na mňa vykašľali. Nepomohli mi. Takže som na všetko zostala sama – záhrada, varenie, domácnosť. Navyše babička, moja 94-ročná mama – nám zostarla. Takže ma nemal kto dirigovať.
Moje vtipy sa sušili a zamrazené čakali v počítači. Prešla náročná jeseň, prežila som aj predvianočný zhon a keď som už-už začala pokračovať v tom vtipkárskom žánri, babičke sa priťažilo a začali sme behať po lekároch. Trvalo to takmer rok. Na „roli dedičnej“ som pracovala usilovne ako včielka. Záhrada bujnela a s ňou ale aj burina, s ktorou som denne tuho bojovala. Oplatilo sa, pretože ovocia i zeleniny boli opäť plné koše. Nakoniec som si konečne vstúpila do svedomia a začala som spriadať „vtipologický“ zábavníček.
Ak máte chuť, nech sa páči, zabavte sa a oddýchnite si od svojich záhrad, úradov, nákupných centier a iných hltačov času.
0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....