Vzpomínáme na Sama Neilla. Ve svých memoárech zachytil humor, nejistotu i chuť žít
Pro několik generací diváků zůstane především paleontologem Alanem...
Kniha ( pevná vazba )
Alice Finklová má zase o čem přemýšlet. Do její třídy ve škole na Sosnovém návrší přijde nová spolužačka – a dokonce až z Kanady! Takže Allie přestává být Novou holkou! Nadšení ji však zakrátko přejde. Nová spolužačka Žaneta začne vytvářet dusno a komandovat celou čtvrtou třídu! Brzy se jí podaří všechny, včetně Alliiných nejlepších kamarádek… Přejít na celý popis
Alice Finklová má zase o čem přemýšlet. Do její třídy ve škole na Sosnovém návrší přijde nová spolužačka – a dokonce až z Kanady! Takže Allie přestává být Novou holkou! Nadšení ji však zakrátko přejde. Nová spolužačka Žaneta začne vytvářet dusno a komandovat celou čtvrtou třídu! Brzy se jí podaří všechny, včetně Alliiných nejlepších kamarádek Sofie, Karolíny a Eriky, přesvědčit, že ten, kdo se nebude chovat tak, jak Žaneta chce, není nic jiného než... ubohé prtě! Allie si však není jistá, že už se chce začít chovat jako dospělá – rozhodně ne, kdyby to znamenalo, že musí o přestávkách honit kluky, přestat si hrát na královny a hlavně – nesmět být sama sebou!
4.5 z 5 4 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
knihomolkalenka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Už třetí díl knížky Holčičí pravidla. Knížka je pěkná,vtipná a čtivá pro mladší i starší dívky. O devítileté Allie která se řídí pravidly. V každé kapitole je aspoň jedno nové Alliino pravidlo.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Pro několik generací diváků zůstane především paleontologem Alanem...
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Pokud vám seriál Heated Rivalry (Spalující rivalita) nedal spát a zhlédli...
Život Abby dosud nebyl takový, jaký si představovala. Teprve krátce před...
Taky jste už určitě někdy zažili „reading slump“, neboli situaci, kdy...
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...