Dar vlka Anne Rice

Dar vlka - Anne Rice Nedostupné

Dar vlka

Anne Rice

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Vánoční jmenovky MAAPPI

K nákupu nad 799 Kč dárek zdarma v hodnotě 49 Kč

Vánoční jmenovky MAAPPI

Nový svět - moderní, přitažlivý, plný špičkových technologií - a uprostřed něj příběh tak starý a přesvědčivý, jako samotná historie: stvoření vlkodlaka, přepracované a znovu sepsané Annou Riceovou, vypravěčkou fascinujících příběhů a čarodějkou, která dokáže vytvořit neobyčejné světy. Příběh se odehrává v současnosti. Je situován na divoké… Přejít na celý popis

Rošťárna pod stromeček? | Erotické a romantické romány se slevou až 50 % Máte chuť na sladkou romantiku či žhavou erotiku? Jen se nestyďte! Právě teď zakoupíte vybrané romány pro ženy se slevou 50 %. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Nový svět - moderní, přitažlivý, plný špičkových technologií - a uprostřed něj příběh tak starý a přesvědčivý, jako samotná historie: stvoření vlkodlaka, přepracované a znovu sepsané Annou Riceovou, vypravěčkou fascinujících příběhů a čarodějkou, která dokáže vytvořit neobyčejné světy.


Příběh se odehrává v součas
nosti.


Je situován na divoké pobřeží Severní Kalifornie, na útes vysoko nad Pacifikem, kde se nachází velkolepé panské sídlo s půvabnou a vzrušující historií, obklopené sekvojovým lesem.


Mladý reportér nedávno zaměstnaný u San Francisco Observer. Starší žena, vítající jej v majestátním rodinném domě. On tam přijel psát článek. Ona chce urychleně prodat onen dům. Náhodné setkání mezi dvěma naprosto odlišnými lidmi. Idylická noc - přerušená tragickou událostí - mladý muž je bezdůvodně napaden, pokousán, šelmou, ze které díky tmě spatří pouze obrys. Brutální epizoda děsivým způsobem změní Reubenovi celý život. Mladý muž je lapen v extázi a v hrůze, snaží se přijmout, čím se stal, a obává se budoucnosti. Zároveň ho ale vlčí dar nesmírně vzrušuje.


Odolává potěšení a vlčí divokosti, a zároveň získal silný smysl pro dobro. Na stopě mu jsou vládní složky, média a vědci (důkazy plynoucí z DNA ohrožují jeho dvojí život). Potkává opravdovou lásku a přemýšlí nad stále se vynořujícími otázkami týkající se jeho nové existence: Proč a jak tenhle dar získal? Jaký doopravdy je? Co znamená ona tajemná posedlost dobrem? A jsou tu další takoví jako on - strážci, kteří jako oko v hlavě střeží prastará tajemství a znalosti z alchymie? Během hledání cesty, jež by spasila jeho duši, prožíváním situací, ve kterých musí čelit pokušení, a vzrušujícího putování si začíná uvědomovat, že se stává obojím, člověkem i vlkem.

Překlad: Olga Olajda Prokešová

Sdílet 0

Nakladatel
Baronet
Jazyk
čeština
Počet stran
488
Vazba
pevná vazba
Rozměr
128x206mm
Hmotnost
419 g
datum vydání
1.02.2013
isbn
978-80-7384-652-7
ean
9788073846527

Jak si vede v knihy Dobrovský?

114177. v e-shopu | 109441. minulý týden

90988. v Knihy |

Hodnocení a recenze čtenářů

4.2 z 5 5 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček wnikisek registrovaný uživatel

  Musím souhlasit. Ani mě první stránky, první kapitoly této knížky tak úplně nenadchly, nebavily, ale postupně jsem v tom našla zalíbení a nakonec to tak špatná knížka vůbec nebyla. Chce si to počkat na ten správný rozjezd.

  Kniha, Baronet, 2013, 9788073846527

 • 3 z 5 hvězdiček zdazilek registrovaný uživatel

  Ze začátku mě kniha vůbec nebavila, nedařilo se mi začíst a chtěla jsem knihu odložit nedočtenou. Pak ale začala nabírat spát a být zajímavá. Posledních dvacet stránek se mi líbilo nejvíc akorát mě mrzí, že na konci nebylo napsané jak se Laura rozhodla. Znovu už bych ale knihu nečetla

  Kniha, Baronet, 2013, 9788073846527

 • 3 z 5 hvězdiček Julie Melicharová registrovaný uživatel

  Neurazila, nenadchla, přečtena, zapomenuta. Riceová není můj šálek čaje.

  Kniha, Baronet, 2013, 9788073846527

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální akční cena
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora