3.8 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení Ve čtvrtek 26. 2. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
357 Kč s DPH
Běžně 399 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Tady nahoře na pódiu mi patří celý svět. Když moje kapela hrábne do strun a já začnu zpívat, v jednotlivých tónech vás donutím tančit, smát se nebo plakat. Budete cítit to, co já. Můj život je poklidný a téměř bez jediného mráčku, dokud ho nespatřím. Chladný, nepřístupný, opředený něčím tajemným, co mi nedá spát a proti kouzlu mých tónů je… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Offside
-
Bestseller Připravujeme Kde je Molly?
-
Bestseller Elektronická dárková poukázka 500 Kč
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher -
Score
-
Hattrick
-
Bestseller Haunting Adeline: Stíny nad Adeline
-
Bestseller Zvrácení
-
Bestseller Novinka Neslibuj
-
Bestseller Připravujeme Ďáblova noc 3: Hříšná posedlost
-
Královna
-
Vzpomínky na vášeň
-
Bestseller Připravujeme Pád krále
-
Bohyně
-
Playmaker
-
SCORE
-
10 ZA 500,- Zahrada za soumraku
-
Knoxova zastávka
-
Vzpomínky na vášeň
-
10 ZA 500,- To si zkus
-
PLAYMAKER
-
Alfa & Omega: Falešná hra
-
Final
-
Perský květ
-
Inferno
Tady nahoře na pódiu mi patří celý svět. Když moje kapela hrábne do strun a já začnu zpívat, v jednotlivých tónech vás donutím tančit, smát se nebo plakat. Budete cítit to, co já. Můj život je poklidný a téměř bez jediného mráčku, dokud ho nespatřím. Chladný, nepřístupný, opředený něčím tajemným, co mi nedá spát a proti kouzlu mých tónů je naprosto imunní. Jeho přítomnost mě dráždí a on? Zapomněl si všimnout, že vůbec existuju. Jenže pak nás osud smete na jednu společnou cestu a my do sebe okamžitě narazíme ostrými rohy. Dokážeme někdy najít společnou řeč? Dokážeme vedle sebe vůbec existovat? A co když láska vždycky není tím nejsilnějším, co můžeme cítit?
- Nakladatel
- Solis
- Rozměr
- 148 x 212 x 12
- datum vydání
- 18.12.2024
- ean
- 9788053005937
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 242 g
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 250
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-530-0593-7
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.4 z 5 5 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
anet-jan-book registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Tahle knížka je ideální jednohubka na tyto jarní večery. Mladá láska, kapela a společně strávený čas. Díky této knize jsem vrátila v čase. Připomělo mi to mě, když jsem začínala s romantickými knihami. I toto je kniha spíše pro mladší čtenářky cca 14+. Žádné spicy scény tu nejsou, ikdyz jedna malá scénka se tu odehraje ale není nic do detailu popsané, tudíž bych za sebe řekla, že pro dívky tohoto věku ideál. Je to o osmnáctileté Lindě, která krom toho, že chodí do školy i strašně ráda zpívá. Má vlastní kapelu, se kterou tráví většinu času. Jednou takhle hrají na plese a potkává tam Tomáše. Tomáš je též hudebník a hraje na kytaru a zpívá a mimo to i dělá zvukaře na akci na které je i Linda. Všechno vypadá na první pohled dobře, jen si zrovna nepadnou do oka. Bohužel, jak se říká ,,Nic netrvá věčně” a tak se jednou kluci z kapely domluví, že je na čase skončit. Lindě se tak rozpadá kapela, kterou žila a milovala. Něco podobného má ale i Tomáš a ten se svojí kapelou hledá zpěvačku. No a světe div se, jejich cesty se opět zkříží a dobrodružství začíná. Musím uznat, že Lindě jsem nemohla nějak přijít na chuť a chvílemi jsem jí vůbec nechápala, za to Tomáše jsem si zamilovala hned. Kluk, který si na nic a na nikoho nehraje. Za mně je to pěkná oddechovka. Chvílemi jsem se smála, kulila očima ale i slzička ukápla. Mělo to vše, co má takový příběh mít. No a konec, ten mě jen tak nepustí.
Přečíst více -
Monika Kučerová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Tak tahle knížka je skvělá jednohubka na tohle letní počasí. Krásná mladá láska, kytara, písničky, co víc si přát. Mě vrátila o několik desítek let zpátky, když sem jako náctiletá četla Lenku Lanczovou a Stanislava Rudolfa. Skoro celé čtení sem měla na tváři úsměv, i když ke konci pár slziček ukáplo. Linda je mladá osmnáctiletá holčina, která má dar od boha a tím je nádherný hlas. S pár kamarády má svoji kapelu a skoro každý víkend hrají. Jednou potká Tomáše, kluka který hraje na kytaru a má úžasný hlas, jen se tak nějak nemusí. Jenže kluci z kapely se rozhodnout, že už je toho hraní dost a kapela se rozejde. Linde se rozpadne svět a neví co má dělat. Jednou jí osloví Tomáš zda by se nepřidala k nim do jeho kapely. A tím se začnou jejich osudy proplétat. Bylo skvělé pozorovat, jak se ti dva do sebe pomalu a jistě zamilovávají. ,,Budu tě milovat pořád stejně - za pět, za deset let, kdykoli tě uvidím, pořád tě budu milovat stejně". Já sem si Tomáše zamilovala od prvních stránek, kluk který si na nic nehraje. Zato Lindě sem musela ze začátku přijít na chuť, naštěstí sem na ní po nějaké době změnila názor. Asi mi vadilo to její opíjení, ale ruku na srdce, kdo se v jejím věku občas víc nenapil . A ten konec, tak ten vás nenechá dlouho spát.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Místo na lásku: Lilly Lucas přináší povedený start nové série | RECENZE
-
Máme pro vás dárek: audioknihu „Honba za meteorem“ zdarma
-
Julie Caplinová vydá svou prvotinu i nový Romantický útěk
-
6 nejčtivějších únorových novinek
-
České vydání Alchemised: ilustrace a barevná ořízka potvrzeny. Předobjednávky spuštěny
-
Za hranicí času: kniha, u které budete chtít „ještě jednu kapitolu“ | RECENZE
-
Nevíte, co číst? Prolistujte si náš nový knižní katalog na jaro 2026
-
Neotvírat!!! Kouše! Proč děti tuhle knihu milují?
-
Kniha Azraelova – drsná, temná a překvapivě návyková | RECENZE
-
Filmová adaptace Vyhnání Gerty Schnirch už za pár dní na HBO. Podívejte se na trailer
-
10 tipů na romantické knihy, z kterých si sestavíte balíček 10 za 500,-
-
Urbex, smrt a švédský chlad – vítejte v Rezavém lese