6 červencových novinek, které si přibalit na dovolenou
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Kniha ( měkká vazba )
Kniha přináší zajímavosti a podrobné informace ze světa rostlin. Shrnuje výběr bylinek z celé Evropy a obsahuje výstižné vyobrazení více než 180 druhů. Profily jednotlivých rostlin zahrnují výskyt v přirozeném prostředí a rozšíření a výrazné detaily potřebné k určování. Nechybějí ani údaje o … Přejít na celý popis
Kniha přináší zajímavosti a podrobné informace ze světa rostlin. Shrnuje výběr bylinek z celé Evropy a obsahuje výstižné vyobrazení více než 180 druhů. Profily jednotlivých rostlin zahrnují výskyt v přirozeném prostředí a rozšíření a výrazné detaily potřebné k určování. Nechybějí ani údaje o léčivých účincích vybraných druhů a o tom, jak byliny správně sbírat a sušit či vysvětlení základních botanických pojmů. Edice ojedinělým způsobem kombinuje praktičnost příručního formátu a obsažnost reprezentativně zvoleného výběru.
5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Adela88 registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Strucne informace ke kazde bylince s navodem, jak s ni nalozit. Kniha obsahuje jen vyber lecivych rostlin (neni atlasem bylin, ktere bezne najdete na loukach). Doporucuji vsem milovnikum prirody!
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Pokud vám seriál Heated Rivalry (Spalující rivalita) nedal spát a zhlédli...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...