Zrádné doteky E-kniha

E-kniha

  • Ihned ke stažení

Klára má všechno, co si kdy přála: fungující manželství s lékařem, vlastní podnikání, bezpečný domov. Když do jejího života vstoupí mladá a svůdná Veronika, uvědomuje si, že něco důležitého postrádala. Klára se náhle ocitá ve víru milostného trojúhelníku, kde se láska mění v bolest, jistoty v prázdnotu a každý pád je šancí začít znovu. Někdy… Přejít na celý popis

Knihy
Dostupné u dodavatele
223 Kč s DPH
E-knihy

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Klára má všechno, co si kdy přála: fungující manželství s lékařem, vlastní podnikání, bezpečný domov. Když do jejího života vstoupí mladá a svůdná Veronika, uvědomuje si, že něco důležitého postrádala. Klára se náhle ocitá ve víru milostného trojúhelníku, kde se láska mění v bolest, jistoty v prázdnotu a každý pád je šancí začít znovu. Někdy musí ztratit skoro vše blízké, aby našla sama sebe. Společenský román o touze, pochybnostech i odvaze překročit hranice vlastního života. 

Sdílet

Nakladatel
Petra Nachtmanová
jazyk
čeština
Počet stran
176
datum vydání
16.09.2025

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • Vlasta Dočkalová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Příběh klidného, spokojeného manželství. Klára má svůj kadeřnický salón a k tomu pronajímá křesla, takže je v životě spokojená. Pavel je doktor, který je stále v práci a svou ženu nadevše miluje. Splní i ji téměř jakékoliv přání. Toto zdánlivě šťastné manželství však naruší jedna osoba a ne manžel nevěrný není. Veronika je sebevědomá studenka, která si jde tvrdě za svým a dá se říct přes mrtvoly. Velmi netradiční a zajímavý příběh. Dobře se čte, i když své chybky má. Autentické vyprávění, kdy se autorka s ničím a nikým moc nemazlí, takový život jaký je a nikdy nevíme kam nás zavede. Útlá knížka, taková jednodohubka, takže kdo má rád vztahové příběhy, čtivý příběh a má chuť na zajímavou knihu , je to kniha právě pro něj. K tomu je konec velmi zajímavý a dá se říct otevřený. Musím pochválit obálku, ta je velmi povedená. IG @tri_holky_na_knihu

    Přečíst více
  • B. registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

    Netradiční milostný trojúhelník, tentokrát zde jsou 2 ženy ( mezi nimiž to jiskří) a muž. Škoda, že není pokračování, ještě bych pár stran navíc uvítala.

    Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 189 Kč Nápověda