Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 25 hodnocení čtenářů

15× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • Dáda registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

    Fakt jsem si nikdy nemyslela, že propadnu hokejovým romancím, ale fakt mě to baví. První díl byl super a druhý nezklamal. Příběh byl skvělej, chemie fungovala už od začátku taky dokonale a moc se mi líbil i humor. Doporučuju. Štěně si mě opravdu získalo :)

    Přečíst více
  • Monika Kučerová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

    Tenhle příběh mě emocionálně úplně rozložil. Tohle nebyla jen obyčejná hokejová romance. Byla to bolestivá, léčivá, něžná a místy opravdu temná cesta dvou lidí, kteří si nesou obrovská zranění a snaží se znovu naučit důvěřovat. Tess a Ryan byli naprosto vším. Jejich vztah působil tak opravdově, že jsem měla chvílemi pocit, jako bych s nimi všechno prožívala. Tess je silná, tvrdohlavá žena, která je roky zvyklá přežívat sama a spoléhat jen na sebe. Její minulost byla opravdu těžká a autorka nádherně ukázala, jak trauma člověka formuje, jak se některé vzorce opakují a jak těžké je pustit si k sobě někoho, kdo vás chce opravdu milovat. A pak je tu Ryan…...tenhle muž byl zlatý retrívr v lidské podobě. Mladý hokejista, který by pro Tess udělal naprosto cokoli. Nechtěl ji zachraňovat silou, netlačil na ni, jen tam pro ni byl. Trpělivý, oddaný, jemný a neuvěřitelně vnímavý. To, jak ji viděl skrz všechny její zdi, mě ničilo tím nejlepším způsobem. Žádné zbytečné drama kvůli nevyřčeným věcem, ale dva lidé, kteří se opravdu snaží jeden druhého pochopit. Chemie mezi nimi doslova sršela ze stránek a spicy scény byly nejen žhavé, ale zároveň nádherně intimní a emotivní. A napsané tak citlivě a přirozeně, že to prostě fungovalo dokonale. Hrozně moc jsem si užila i návrat k postavám z prvního dílu. Celá ta nalezená rodina kolem Rays byla něco neskutečně hřejivého a krásného. Tess postupně nacházela nejen samu sebe, ale i lidi, kteří ji přijali mezi sebe bez podmínek. Zároveň ale musím říct, že tahle kniha je výrazně temnější než předchozí díl a určitě doporučuju nepřeskakovat varování na začátku knihy. Některé části byly opravdu bolestivé a těžké na čtení. A ano, pár scén na mě bylo možná trochu zdlouhavějších, ale upřímně? Emoce, které mi ten příběh dal, to bohatě vyvážily. Příběh je plný emocí. Syrová a nádherně napsaná romance o uzdravování, důvěře a o tom, že někdy člověk potřebuje jen jednoho správného člověka, který mu ukáže, že už nemusí utíkat.

    Přečíst více
  • Miluji čtení registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

    Úžasný. Kniha me úplně pohltila .V knize se prolínají postavy z první knihy .Obsahuje spoustu sexu ale i pevne přátelství celého týmu ale i jejich partnerek

    Přečíst více