Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 66 hodnocení čtenářů

41× 5 hvězdiček 19× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • KnihomolkaKate registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Nemohla jsem se dočkat třetího dílu tak jsem ho musela dát v AJ. Prisca a Lorian se snaží najít spojence ve válce proti Ragnarovi a čelí mnoha obtížím... si hry vstupuje její bratranec, královna, pirátka a mnoho dalších.... těším se na finále!

    Přečíst více
  • Misixxx registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

    Dávám čtyři z pěti a ne, ne proto že by příběh nebyl dobrý , krásně se to četlo romantika linka super i nove vytvářející vztahy tam byli krása napětí nějaká politika hodně magie zápletky a ten konec omg tak na tohle pokračování se fakt moc těším doporučuji všemi 10/10

    Přečíst více
  • Klára Vrtilková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

    Naprosto perfektní knížka, opět mě vtáhl příběh a na konci jsem brečela jak malá a říkala jen NE, Ne, Ne!!! Nemůžu se dočkat posledního dílu a doufám, že se stane zázrak ♥

    Přečíst více
  • Klára Honzikova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

    Naprosto super Dost propracovaný dej i plány hlavní hrdinky Líbí se mi pohled z obou stran a už teď se nemůžu dočkat dalšího dílu jelikož to skončilo naprosto šokované

    Přečíst více
  • cukricek registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

    První tři čtvrtiny byly nekonečné utrpení. A nemyslím to zle, protože se mi předchozí díly moc líbily ale nevím proč, prostě tahle nebyla můj šálek kávy. Ke konci se to opravdu zlepšilo, ale tohle bylo asi 40 stran, takže... Květen 2026

    Přečíst více
  • MoniLiza registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

    Hodnotím to jako 3,75⭐️ a to z toho důvodu, že nejsem fanoušek, když kniha má víc jak dva pohledy. Tady v tom díle jich na můj vkus bylo až moc, že mě to chvilkama nebavilo. Tenhle díl mi trval přečíst přes týden, protože jsem se do toho nutila. Až skoro za půlkou to začalo být zajímavé a bohové ten konec? Člověk se na to připravoval, ale stejně to člověka překvapí, že se to opravdu stalo. Věřím tomu, že to Prisca zvrátí, ale otázka do dalšího dílu je: Co ji to bude stát?

    Přečíst více
  • Anna Moric registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Na třetí díl série Království lží jsem se díky obrovskému cliffhangeru na konci druhého dílu extrémně těšila. Příběh začíná přesně tam, kde druhý díl skončil, a hned od začátku přicházejí jedny z nejsilnějších momentů celé knihy. Naše hlavní postavy si musí projít peklem, aby se vrátily silnější než kdy dřív. Zápletka je dobře promyšlená. Prisca a její blízcí přemýšlejí strategicky a po skupinkách se rozdělují po celém království, aby získali spojence pro nadcházející válku. Sem tam jsem se trochu ztrácela ve všech vedlejších postavách, ale musí se nechat, že všechno do sebe ve správnou chvíli zapadne a nikdo se neobjevuje zbytečně. Opět se zde objevuje několik POV a tentokrát mě nejvíc bavila Madinia. Její osobnost je mnohem zajímavější, než se na začátku zdálo, a postupně se z ní stává jedna z nejoddanějších členek skupiny. Vztah Loriana a Priscy je silnější než kdy dřív. Lorian je pořád extrémně ochranitelský, ale už se trochu naučil respektovat a věřit Prisce a jejím schopnostem. No a Asinia s Demosem jsou kapitola sama pro sebe… to neustálé napětí? Knize nemám co vytknout, dobře se poprala s tématy lásky, přátelství, zrady a ztráty. No a ten konec? Did I finish the book or did it finished me? Knize dávám 5/5! Naprosto skvělý díl a už se nemůžu dočkat finále !

    Přečíst více