Recenze na knihu
Láska s.r.(ne)o. Lenka Křížová
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.9 z 5 9 hodnocení čtenářů
8× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
Josef Datel registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Pěkná MM romance, poutavě a čtivě napsaný příběh Olivera a Davida odněkud z východních Čech, jak u této autorky bývá zvykem. Poměrně velký rozsah příběhu umožňuje strávit s hlavními hrdiny trochu delší dobu, což jsem si užíval. Oceňuji pěkně zpracované erotické pasáže i texty zabývající se pochybnostmi a nejistotami hlavních postav ohledně opravdovosti jejich citů. Autorka také dobře zvolila velmi různé a odlišitelné hlavní i vedlejší postavy, kdy každý byl úplně jiný typ. Třešničkou na dortu celého příběhu je úžasná chápající moderní babička. Spád děje je občas přerušován popisným pasážemi z oblastí turistiky, fotografie, mrakologie nebo sexuálních identit. Chápu, že někoho to může rušit a odvádět od děje, mě to ale bavilo, protože to umožnilo trochu zvolnit děj, který jsem mezitím mohl promyslet a zpracovat, a pak se zase do něho ponořit. Nemluvě o tom, že jsem se dozvěděl plno zajímavostí.
Přečíst více -
Dušan Palarčík registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Ano, jsem předpojatý, protože mám rád Lenčiny romance - jsou v nich uvěřitelné příběhy a snadné ztotožnění se z postavami - navíc se odehrávají ve známých lokalitách, kde si dokážete snadněji vytvořit celkovou představu. Tentokrát se Lenka poměrně dost rozepsala, takže výsledek je oproti normálu dvojnásobný - ale celkovému vyznění příběhu to jen prospělo - jen tak dále
Přečíst více -
Pavel Jedruch registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Kniha, která se čte jedním dechem. Dobře napsáno a sweet end člověku dává pocit klidu a naděje. Díky
Přečíst více -
Tom registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Nádherná kniha jako všechny od Lenky Křížové, Přečteno okamžitě jedním dechem těším se na další díla této skvělé autorky.
Přečíst více