Recenze na knihu
Naprosto cizí Megan Mirandová
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.0 z 5 14 hodnocení čtenářů
6× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 4× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
Zuzana Bártová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Kniha určitě by potenciál měla, ale autorka píše zvláštně - zmatečně, spousta zbytečných odboček, bez pořádného pak vysvětlení, i když to souviselo s příběhem hlavní hrdinky. Za mě celkem zklamání
Přečíst více -
Týna registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
WOW. Naprostá nádhera. Čtivá, plná pěkně rozehraných psychologických zvratů, postupné rozkrývání myšlenkových pochodů hlavní postavy, nádhera. Krása sama.
Přečíst více -
Jana Kuchařová registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Neurazí, ale ani nenadchne, očekávala jsem víc.
Přečíst více -
Míša registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Začátek byl trošku slabší podle mě, ale od půlky to začalo být dosti zajímavé, spousta rozuzlení. Kniha stojí za přečtení.
Přečíst více -
Radek Trousil registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Úplně nemusím tento typ příběhu, kdy se v podstatě přes půlku knihy nic neděje a hlavní postava dedukuje, kde je její kamarádka a policie...tedy nový její přítel se chová tak, jak se chová a ve výsledku to vyřeší sama... Samotný závěr knihy je už mnohem lepší než začátek, takže takový průměr
Přečíst více