4.5 z 5 hvězdiček
pevná vazbaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech ePUB mobi PDF
319 Kč s DPH
Jsme transparentní
STANE SE OBYČEJNÁ ZLATONOŠKA KLÍČEM K ZÁCHRANĚ YGGDRASILU? Reyna Thorvaldová je runou poznamenaná zlatonoška, která se narodila jako otrokyně Zlatého dvora. Společně se svým mentorem Lhorisem a chráněnkou Karou žije mezi sadistickými a chamtivými fae, aniž by věděla, kdo jsou její rodiče. Ve chvíli, kdy se chystá utéct od… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Král vlků
-
Bestseller Připravujeme Nocticadia
-
Bestseller Připravujeme Zlatá krev
-
Bestseller Připravujeme Satanova aféra
-
Bestseller Novinka Kdo chytá v lese
-
Bestseller Novinka Přítel
-
Bestseller Novinka Encantra
-
Bestseller Novinka Král Nezemě
-
Šepot ve tmě
-
Bestseller Novinka Tajemná postava
-
Temná svatba
-
Kruté hry bohů
-
Bestseller Novinka Sojka & Sekáč
-
Bestseller Novinka Pod jednou střechou
-
AKCE Rod tlukoucích křídel
-
Bestseller Tvůj nůž v mém srdci
-
Bestseller Lordi bolesti
-
Déšť stínů a konců
-
Bestseller Připravujeme Zlatá krev (Speciální edice)
-
Kráska na věčnosti
-
Herkulova krev
-
Bestseller Rod bijících srdcí
-
Bestseller Little Liar: Lžu ti, holčičko
-
Tyran
STANE SE OBYČEJNÁ ZLATONOŠKA KLÍČEM K ZÁCHRANĚ YGGDRASILU?
Reyna Thorvaldová je runou poznamenaná zlatonoška, která se narodila jako otrokyně Zlatého dvora. Společně se svým mentorem Lhorisem a chráněnkou Karou žije mezi sadistickými a chamtivými fae, aniž by věděla, kdo jsou její rodiče.
Ve chvíli, kdy se chystá utéct od lorda Orma, který si ji vybral jako svou novou konkubínu, je palác přepaden princem Mazritem ze Dvora stínů. Mazrit je ten nejbrutálnější a nejkrutější fae z celého Yggdrasilu. Nebo se to alespoň říkalo. A nyní si přišel pro ni…
Reyna netuší, proč ji unesl, proč nosí masku ani proč ji k sobě připoutal jako svou snoubenku. Jedno ví ale jistě – musí utéct. Když však princ odhalí tvář, Reyna zjistí, že pod maskou se skrývá okouzlující muž, který ji nepotřebuje jako trofej, ale jako klíč k dávné moci.
A prvotní nepřátelství mezi nimi se začíná nebezpečně měnit v osudovou vášeň…
___
Severská mytologie a sexy Vikingové. To je nový romantasy fenomén Královna spoutaná stíny.
- série
- Královna spoutaná stíny 1. díl z 4
- Další ze série
-
1.
Dvůr havranů a zkázy
2. Dvůr touhy a zlata
3. The Shadow Bound Queen 3: Court of Monsters and Malice
4. The Shadow Bound Queen 4: Court of Serpents and Secrets
- kategorie
-
E-knihy »
Beletrie »
Sci-fi, Fantasy a Komiksy »
Fantasy
- Témata
-
Přidat téma
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.3 z 5 28 hodnocení čtenářů
15× 5 hvězdiček 8× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 2× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Kateřina Secká registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Spíš bych hodnotila 2.5 hvězdičkou. I když se jedná o první díl, kniha je krátká, uspěchaná, nerozvinutá. Erotická scéna zbytečná. Otevřený konec láká na další pokračování, ale nevím jestli do toho půjdu. Nápad s magií slušný, ale jinak nic moc zpracování.
Přečíst více -
Annabelle’s Life and Books registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
⬛ Runou poznamenaná zlatonoška, Reyna Thorvaldová je otrokyně Zlatého dvora, kde žije se svým mentorem Lhorisem a jejich chráněnkou Karou. Život u Zlatého dvora je každodenním bojem o přežití, protože je plný sadistických fae. Když je Reyna vybrána jako konkubína krutého lorda Orma, je palác přepaden krutým Dvorem stínů. Nejkrutější a nejbrutálnější fae z celého Yggdrasilu princ Mazrit si přišel přímo pro Reynu, která netuší, proč je pro prince důležitá tak, že z ní udělal svou snoubenku. I přes počáteční nenávist se ale mezi ní a okouzlujícím princem začne rodit vášeň. Na začátku recenze musím napsat, že tato kniha opravdu asi nesedne každému a určitě tam bude čtenáři něco chybět. Příběh je jednoduchý, prostý, přímočarý, bez zbytečných odboček a bez větších dějových zvratů, ale mně osobně se moc líbil a přišel mi jako příjemná oddechovka, která teprve uvádí do, prozatím čtyřdílné, série. Ale například oproti knize Déšť stínů a konců, která sice také otvírá sérii, je Dvůr havranů a zkázy poloviční, a přesto se, dle mého názoru, dějově posune mnohem víc. Reyna už od začátku vyčnívala, a to nejen svou runou, ale také výjimečnými měděnými vlasy a vyřídilkou. Také dokázala s vervou bojovat za své přátelé a postavila se princi Mazritovi, i když znala jeho pověst. Právě kvůli tomu jsem si ji hned ze začátku příběhu oblíbila. A Mazrit… Ten byl úžasný. Dokázal ochránit Reynu, i když tedy z části ze sobeckých důvodů, před svou krvežíznivou macechou, která si ráda dělá výzdobu ze zbytků svých poddaných. A navíc to jiskření mezi Reynou a ním a některé příliš živé sny… to se mi opravdu líbilo. Příběh dále doplňují Mazritovi přátelé a společníci, které si Reyna taktéž docela oblíbí. Třešničkou na dortu je pak sova Voror, který se stává Reyniným průvodcem a pomocníkem, ale milými slovy k její osobě příliš nehýří, spíše naopak. Dvůr havranů a zkázy mi zkrátka čtenářsky sedl, a i když je to jednoduchý a přímočarý příběh, věřím, že se v dalších dílech zápletka rozjede na plno a čeká nás ještě spousta zvratů a napjatých scén. 4,5⭐️/5⭐️
Přečíst více -
Nikola Mrázová Erlebachová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Tento čtivý úvod do romantasy série láká především na tajuplný svět s temnou estetikou. Zatím ovšem působí jako předskokan něčeho většího než jako plnohodnotný příběh.
Přečíst více -
Vero registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Severska mytologie a sexy vikingove. Z tech sexy vikingu dostanete max jednu postelovou scenu a ze severske mytologie pak runy, severska jmena a zminku o severskych bozich. Pokud preferujete opravdovou atmosferu severu, sex a vikingy sahnete po jine knize (Osud vepsany v krev). Tohle je prvni dil a prirovnala bych jej ke startovacimu balicku. Seznamujeme se s kralovstvim Yggdrasil a jeho peti dvory, z nich kazdy ma sveho krale (mocneho fae), ktery svou moc zesiluje pomoci hole. Kazdou hul vyrabi runami poznameny. Na Zlatem dvoje je to runami poznamenana zlatonoska Reyna, ktera je unesena princem Mazritem ze Dvora stinu. Proc to udelal se dovidame postupne, stejne tak odhalujeme dalsi tajemstvi (sam princ Mazrit jich ma vci jak Pandorina skrinka) a dostavame vic otazek nez odpovedi. Dej ubiha lehce, svizne a neni nouze o akci stejne tak o vymenu nazoru mezi hlavnimi postavami, ktere jsou enemies. Ke konci knihy vsak mezi nimi vidime jisty vyvoj a bude velmi zejimave sledovat kam bude serovat. Stejne tak se tesim na dalsi tejmestvia a sebestrednou sovu, ktera ma byt Reyninym ochrancem.
Přečíst více -
Raduš registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Na úvod musím podotknout, že se mi líbil nápad světa v podobě stromu a jednotlivých dvorů úmístěných na jeho kmenech. Reyna je zlatonoška, která žije ve Zlatém dvoře. Její schopností, díky poznamenání runou, je vyrábět hole pro fae, kteří díky nim mohou používat svoji magii. Je ale výjimečná, a to svojí netypyckou barvou vlasů. Když je vybrána úchylným lordem Ormem jako jeho nová konkubína, rozhodne se utéct nebo se o to alespoň pokusit. Jenže než se tak stane, je unesena princem Mazritem ze Dvora stínů. Podle pověstí je Mazrit nejkrutější fae z celého Yggdrasilu. Má s ní vlastní plány. Společně s Reynou unese i Karu a Lhorise (zlatonoše a přátele Reyny). Všichni jsou nuceni žít v jeho dvoře, kde vládne společně se svou "matkou". Jaké je pak překvapení, když princ Reynu k sobě připoutá magií... A možná nejen jí... Příběh si mě získal od první stránky a vlastně nepustil ani na té poslední, protože potřebuji nutně pokračování. Děj měl k mému překvapení rychlý spád, ale mně to vůbec nevadilo. Nebyly tam nudné a zbytečné pasáže. I když doufám, že v dalším díle bude trochu více detailních scén. Za sebe mohu rozhodně doporučit. Zvláště těm, kteří nemají rádi sáhodlouhé popisy.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
6 knižních novinek pro čtenáře thrillerů a detektivek
-
Co číst v červnu: 6 příběhů, kvůli kterým budete ponocovat
-
Edice Kapesní komiksové klenoty dokazuje, že komiksy nemusí být jen drahý koníček pro vyvolené
-
Ďábel nosí Pradu 2: návrat plný módy, nostalgie a nevyužitého potenciálu | FILMOVÁ RECENZE
-
Na zlaté hraně – příběh o tlaku, ambicích a ceně vítězství | RECENZE
-
Pejsek a kočička jsou zpět: jak Pavel Fara navazuje na Josefa Čapka
-
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti ani po letech neztrácí svou podivnost | RECENZE
-
Nevyměkni – novinka Stephena Kinga nasáklá šílenstvím a pomstou | RECENZE
-
Co číst v květnu: 5 novinek plných napětí a silných příběhů
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují