3.5 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech ePUB mobi PDF
350 Kč s DPH
Jsme transparentní
Každý ví, že anděl má nádhernou tvář. Přímo božskou, ale nikdy nikdo neviděl tu jeho. Temnou, dokonalou a mocnou. Je nádherný, silný a sexy jako hřích, který kdy chodil po zemi. Když se do mě poprvé zavrtaly jeho oči, spálily mě na popel. Chtěla jsem to… Prosila jsem o to. Jenže když tančíte s Ďáblem příliš dlouho, jednou přijde… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Circus XXX
-
Zakázaní
-
Pomstím se!
-
Chladný král
-
Declan
-
Nemravné lži
-
Démon
-
Podsvětí: Charón
-
Nikdy víc
-
Bestseller Impérium chaosu
-
Predátor
-
Noah
-
Temné Osudy
-
Zvrácené příběhy
-
Posvěcená touha
-
Zvrhlá parta
-
Exodus
-
Můj temný Romeo
-
Mizení
-
To se vsaď
-
Nekalé zkoušky
-
Láska v podvazcích
-
Návrh
-
Sparrow
Každý ví, že anděl má nádhernou tvář. Přímo božskou, ale nikdy nikdo neviděl tu jeho.
Temnou, dokonalou a mocnou.
Je nádherný, silný a sexy jako hřích, který kdy chodil po zemi. Když se do mě poprvé zavrtaly jeho oči, spálily mě na popel. Chtěla jsem to… Prosila jsem o to. Jenže když tančíte s Ďáblem příliš dlouho, jednou přijde zaklepat na vaše dveře. Ukázal mi svět plný stínů, kam jsem nikdy nechtěla vstoupit. Tvrdí, že jsem světlo v jeho temnotě. On se stal mým soudcem i katem.
Neřekl mi celou pravdu. Nebyl Ďáblem, který by si se mnou přišel jen hrát a pokoušet mě. Byl tím, kdo mě měl stáhnout do podsvětí a pohltit mě.
Jmenuju se Rhea a tohle je moje cesta peklem.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.7 z 5 35 hodnocení čtenářů
24× 5 hvězdiček 10× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
Andryska registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
To byla super jízda, počteníčko, co se nedalo odložit. Tuto autorku jsem začala číst ještě na jejím blogu a každá její knížka je lepší a lepší.. jen tak dál. Už se moc těším na princeznu, jsem zvědavá na Alexe a Casey a jejich příběh.
Přečíst více -
Monika Kučerová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
V prvé řadě musím zmínit......Marcy vytvořila jsem si na tobě závislost, takže potřebuju abys vydávala knihu měsíčně. Myslíš, že to zvládneš??? A teď k samotné recenzi Nathaniela alias irskýho Ďábla jsme měli možnost poznat už ke konci minulého dílu a že dělá čest své přezdívce, on totiž není jen obchodník s whisky. Je nemilosrdný, bezcitný a to díky výchově svého krutého otce. Jenže jednou mu cestu zkříží anděl. Rhea musela brzo dospět, po smrti rodičů se musela postarat o mladší sestru a rodinou kavárnu, takže její sny museli jít stranou. Jenže jednou se ocitla ve špatnou dobu na špatném místě a díky tomu jí začalo jít o život. Chemie mezi nima byla hmatatelná už od začátku a i když se tomu všemu ďábel bránil, nemohl uniknout. Marcy tu erotiku umí skvěle, nebojí se toho a nedrží se vůbec zpátky. Další super postava je sestra hlavní hrdinky Casey, ta holka se toho jen tak nebojí a myslím, že nám ještě ukáže. No a samozřejmě nám autorka přestavila dalšího sexy týpka, který nám v příštím díle dějem pěkně zamává. Nevím jak to Marcy dělá, ale i když je každý díl o jiném páru, tak to do sebe krásně zapadá. Opět se objevili starý známý z předchozích dílů. Vittoria byla opět za mrchu a já jen doufám, že nikdy nevyměkne, protože tu babu miluju. No a já teď budu tiše trpět a čekat na další díl.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Na zlaté hraně – příběh o tlaku, ambicích a ceně vítězství | RECENZE
-
Pejsek a kočička jsou zpět: jak Pavel Fara navazuje na Josefa Čapka
-
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti ani po letech neztrácí svou podivnost | RECENZE
-
Nevyměkni – novinka Stephena Kinga nasáklá šílenstvím a pomstou | RECENZE
-
Co číst v květnu: 5 novinek plných napětí a silných příběhů
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy