0.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi ePUB
179 Kč s DPH
Jsme transparentní
Co potřebuje pes, aby mohl dělat canisterapii? Páníčka, co o canisterapii hodně ví! Canisterapie je – stejně jako řada jiných terapeutických profesí – založená na komunikaci, a to jak mezilidské, tak v tomto případě i mezidruhové. Základem funkční canisterapie však je dobrá znalost sebe, svých pocitů a především svých terapeutických psů,… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Zooterapie v kostce
-
Bestseller Novinka Kdo chytá v lese
-
Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct
-
Bestseller Připravujeme Už letím
-
Pozitivní metody výchovy psa
-
Rehabilitace Adama a Evy
-
Tahání na vodítku
-
Bestseller Kde je Molly?
-
Tři hříšná tajemství
-
10 ZA 500,- Jak svést dámu na scestí snadno a rychle
-
Sociální práce ve zdravotnictví
-
Cyrano z Bergeracu
-
10 ZA 500,- Ex v éteru
-
Tři drobné chybičky
-
Rambo na vodítku
-
10 ZA 500,- Vlastně docela dobrý
-
Dopis Cyranovi
-
Motorika dětí s lehkým mentálním postižením
-
10 ZA 500,- Plamen
-
Bestseller Hrachouni
-
Neznám druhé takové zvíře, jako je pes
-
Základy mantrailingu
-
Motivační prvky při práci se seniory
-
Štěně
Co potřebuje pes, aby mohl dělat canisterapii?
Páníčka, co o canisterapii hodně ví!
Canisterapie je – stejně jako řada jiných terapeutických profesí – založená na komunikaci, a to jak mezilidské, tak v tomto případě i mezidruhové. Základem funkční canisterapie však je dobrá znalost sebe, svých pocitů a především svých terapeutických psů, jejich limitů a způsobů „vyjadřování“. Jak se v této problematice zorientovat, to se dozvíte v této knize, v níž terapeutka Andrea Tvrdá shrnula své více než dvacetileté praktické zkušenosti s canisterapií, ale i vše, co se o ní za tu dobu dočetla či dozvěděla na školeních a seminářích. Přináší tak celistvý obraz současné canisterapie, s důrazem na welfare canisterapeutických psů, a také spoustu praktických rad pro ty, kdo by se chtěli tomuto oboru věnovat.
O kynologii se Andrea Tvrdá aktivně zajímá od svých deseti let, kdy poprvé získala svého vlastního psa a začala navštěvovat Svazarm (dnes ZKO). To byl začátek všeho. Poté prošla obdobím sportovního výcviku malých plemen, výstav a chovu psů, střihovou úpravou psů, domácí dočasnou péčí o štěňátka z popelnic, agility, pomáháním v útulku pro psy (korekce narušeného chování psů), canisterapií a tréninkem psů asistenčních i vodících, pachovými pracemi i záchranářským výcvikem.
Mnohé z těchto aktivit provozuje dodnes.
První neoficiální návštěvy u dětí s postižením absolvovala se svým psem v roce 1997. Spoustu času věnuje sebevzdělávání, zejména ve směru humanitním a environmentálním, se zaměřením na sociální práci, kynologii a komunikaci s lidmi a zvířaty (speciálně ve formě metod výchovy, tréninku a interakcí).
V současnosti je členkou týmu lektorů MPSV a Asociace vzdělavatelů v oblasti problematiky zvířete v sociální práci. Od roku 2003 pracuje jako sociální pracovník – terapeut a trenér zvířat v sociální práci v organizaci ELVA HELP.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.0 z 5 2 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
6 knižních novinek pro čtenáře thrillerů a detektivek
-
Co číst v červnu: 6 příběhů, kvůli kterým budete ponocovat
-
Edice Kapesní komiksové klenoty dokazuje, že komiksy nemusí být jen drahý koníček pro vyvolené
-
Ďábel nosí Pradu 2: návrat plný módy, nostalgie a nevyužitého potenciálu | FILMOVÁ RECENZE
-
Na zlaté hraně – příběh o tlaku, ambicích a ceně vítězství | RECENZE
-
Pejsek a kočička jsou zpět: jak Pavel Fara navazuje na Josefa Čapka
-
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti ani po letech neztrácí svou podivnost | RECENZE
-
Nevyměkni – novinka Stephena Kinga nasáklá šílenstvím a pomstou | RECENZE
-
Co číst v květnu: 5 novinek plných napětí a silných příběhů
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují