Zápisník na míru – kreativní průvodce bullet systémem

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Zápisník na míru – kreativní průvodce bullet systémem - titulní obrázek

Plánování, papírky, zvýrazňovače, podtrhávání či pouze vynikající shromažďovač myšlenek? Ano, přesně tohle v sobě ukrývá Zápisník na míru. Přesně tak by se dal v pár slovech shrnout tento krasavec, který pohladí na duši každého vášnivého zapisovače.

Je plný inspirace, dává prostor k tvoření a zároveň v sobě skrývá mnoho místa na myšlenky, které vám nedají spát. A pokud se necítíte na velké tvoření, tak to vůbec nevadí. Tento průvodce vás navede sám...

 

 

Zápisník obsahuje jedinečný a originální bullet systém, což je organizační metoda, která kromě produktivity zvýší také vaši kreativitu.

Velkou výhodou je, že tento zápisník není pouhým deníken, ale umí plně nahradit také plánovač, rozvrh, zaznamenává například kolik knih jste přečetli, případně co pozitivního vás potkalo. Obsahuje také plno citátů a hlubších myšlenek, které vás donutí více přemýšlet. Je to celoroční parťák, jenž vás nikdy nenechá ve štychu. To, jak si ho budete tvořit je pouze na vás. Chcete si do něj lepit veselé nálepky, nebo ho ozdobit vlastními kresbami? Jak je libo. Prostoru k vyjádření je tu opravdu hodně.

Pokud patříte mezi opravdové deníkové fanatiky, není nutno vám jistě připomínat, že se můžou hodit různé barevné washi pásky, razítka, kaligrafická pera, případně třpytky, které udělají vás zápisník jedinečným. Tady se fantazii meze nekladou.

Já osobně na něm velmi oceňuji, že to není pouze pozitivní „shromažďovač“, který vás neustále motivuje a mnohdy nepřipouští jedinou chybku. Tenhle je prostě jiný. Je tak nějak lidský. Klidně s vámi půjde na pracovní schůzku, nebo si ho večer prostě jen vytáhnete v posteli před spaním a zapíšete si vše důležité z uplynulého dne. A až si ho za pár let otevřete a přečtete si některé kapitoly, s láskou zavzpomínáte na to, co jste zažili.

Fajn také je, že je to velmi univerzální dárek a jistě potěší každého fanatického plánovače a milovníka lepítek. Především nemusíte čekat do začátku nového roku, abyste si mohli vše řádně zapisovat, případně předat originální dárek. Tady máte absolutní svobodu – můžete začít kdy chcete. Je to jen na vás.

Kniha je také plná nápadů a rad, které vám pomohou si vše plánovat a sepisovat tak, aby to bylo funkční a zároveň vyhovující pro vás.

A přesně jak se v Zápisníku píše – možnosti plánovaní zápisníků jsou stejně neomezené jako vaše fantazie. Tak směle do toho, ať máte uchované vzpomínky na minulost a zároveň v plném proudu naplánovanou budoucnost.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet