Soutěž o 5× luxusní smartphone Honor 10

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Soutěž o 5× luxusní smartphone Honor 10 - titulní obrázek

Protože víme, jak milujete soutěže s Knihy Dobrovský, připravili jsme si pro vás jednu pořádnou lahůdku. Zasoutěžte si s námi o jeden z pěti parádních kousků Honor 10!

Je nám jasné, že každý správný knihomol utrácí především za knihy. Často pak ale nezbývají finance na další nezbytnosti, jako je třeba smartphone. Proto jsem se 5 z vás rozhodli odměnit luxusním chytrým telefonem Honor 10 jakožto poděkování, že své knižní radosti nakupujete právě u nás.

O jaký smartphone soutěžíme?

Honor 10 je exkluzivním kouskem mezi smartphony. Dominuje mu 5,84palcový bezrámečkový displej, super rychlá nabíječka, díky které dosáhnete 50% nabití již po 25 minutách. Ultrazvuková čtečka otisků prstů nebo odemykání pomocí obličeje vám usnadní manipulaci s přístrojem a zároveň uchová vaše data v bezpečí.

24Mpx+16Mpx duální fotoaparát potěší nejen bookstagramery a booktubery. Dokáže totiž rozpoznat více než 500 scén ve 22 kategoriích a následně použít přednastavené parametry pro konkrétní scénu. Díky tomu vznikají snímky, které směle koketují s profesionalitou. Dokonce i vaše selfie budou skvěle ostré a přirozeně nasvícené.

Nelze odolat ani krásnému designu s duhovými odlesky, které rozhodně upoutají pozornost. Za zmínku stojí i cena. Tento vychytaný smartphone pořídíte u autorizovaných prodejců za více než 10 000 Kč.

honor 10 soutěž

Jak se zapojit do soutěže?

Stačí být členem Klubu Knihy Dobrovský a nakoupit v období od 30. 7. do 31. 8. 2018 v našich knihkupectvích nebo prostřednictvím e-shopu Knihy Dobrovský (v košíku nezapomeňte uvést číslo vaší klubové kartičky). Hodnota nákupu musí být nad 500 Kč! Pokud těchto pár podmínek splňujete, jste automaticky zařazeni do slosování. Soutěže se mohou zúčastnit stávající i NOVÍ členové Klubu Knihy Dobrovský. Vztahuje se také na neknižní sortiment.

Jak zvýšit šanci na výhru?

Do slosování jsou zařazeny všechny nákupy, které splňují výše uvedené podmínky. To znamená, že čím více nákupů v uvedeném období provedete, tím máte větší šanci na výhru.

Kdy a jak kontaktujeme výherce?

Pět výherců, kteří Honor 10 vyhrají, kontaktujeme elektronicky do 7. září 2018.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet